Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz tildy #180 üzenetére

    Mondjuk én _átlag_ fizetéssel számolok, mindig, minden körülmények között, főleg ha külfölddel való összehasonlítás van.

    Ez a 135 Ft-os percdíj nem tudom mikor lehetett, talán még 2000-2001 körül, akkor sem ez volt már sztem az átlag, üzletiben tuti h nem, a Bee "csodálatos" ajánlatai közül emlékszem akkoriban olyanról, ahol 120 felett volt a percdíj csúcsidőben. Vmikor 2004 körül én emlékszem rá, h a vitamax uno ami akkor nekem volt az 39 volt mindenhová. Tehát a 135 az nem ma volt.

    Mondjuk ami jelenleg van (pl. 30 Ft/p egy átlag előfizetés esetében, mint a médiamánia S, van a pannon hasonló 3-4-5e Ft/hó díjcsomagja) az is bőven több mint lennie kellene.
    SMS-re is talán most kezdtek el (1-2 éve) még csak megjelenni az első csomagok mint a médiamánia, vagy a multimédia a vodánál ahol x db-t az y díj magába foglal, persze itt is bőven lenne mit javítani az ár/teljesítmény arányon. Ott használják amúgy komolyabban az smst ahol valamilyen átalánydíjas konstrukció van rá (x db-ot -x=baromi sok- vagy józan ésszel "majdnem" korlátlan- lehet kapni fix díjért), különben való igaz marhára nem érné meg.

Új hozzászólás Aktív témák