Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flywalker

    csendes tag

    Én venném a bátorságot, hogy kb. 1 heti használat után leírjam egy két tapasztalatomat a P750-el kapcsolatban.
    A pozitivakról nem írnék, arról mindenki áradozik, illetve dicsérik.

    Egy két leírásnál láttam hogy tartalmaz egy um. SIM manager programot a készülék. Ez nem igaz, a SIM kártyát miután berakod, egyenként kell a neveket átmásolgatni a névjegyalbumba.
    A név felsorolásnál kevés az hogy rajtatartod a tollat a néven és esetleg send to contacts vagy save as contacts..... hanem bele kell menni a névbe, ott menu->save to contacts->OK. Majd Delete Sim contacts, hogy 2 x ne szerepeljen...
    Erre azért már figyelhettek volna, a legbutább telefonok is tudnak simről telefonra és vissza másolni....

    Másik: A készülékről teljes mentést csináltam, hogy a későbbiekben akár a programok oda vissza instalálása után egyszerü legyen visszaállitani mindent.
    Ha a mentést egy hardware reset után visszatöltöm, akkor az üzenetek résznél csak a Text message és az Outlook/Email uzenetek rész elérhető, az MMS üzenetek rész eltünik.
    Ha csak a Contactokat töltöm vissza akkor megmarad az MMS rész.

    A fenti rész még egyszer végig is csinálható, de 15-20 név után kicsit összezavarodik, hiába kattintok a SIM kapcsolat törlésére, nem törli az illetőt, a Contactba másolásnál egy hibaüzenetet dob fel, és onnantól kezdve a kontaktlistában hiába kattintok a felső betüfülek közül bármelyikre a végére ugrik a listának.... -> Soft reset és ujra lehet másolni pár nevet.

    Másik. Bluetooth os fejhallgatót vettem hozzá, egy Nokiat. Használat közben nincs vele semmi gondom. Viszont van hogy zsbre vágom mind a kettőt, majd a kocsiba visszaülve felteszem a fülest.
    Az ember azt gondolna, hogy a hivása jön, a fülesen felveszi. Nem. Sok esetben elveszti a fülest, a képernyőn a fejhallgató ikon kint van, a főoldalon a Bluetooth ikon ON állapotban van. A kapcsolatokba ha belemegyek, akkor ott a BLuetooth Off állapotot jelez. Ha bekapcsolom, akkor 1. Sikerül vagy 2. Gondolkodik sokaig, bekapcsolt állapotba látszik, de a füles ugyanugy nem elérhető. Ilyenkor soft reset.

    Masik. Nem egyszer előfordult, hogy menet közben a SIM kártyát "elveszti" a telefon rész softwares ki-be kapcsolásával újra helyreáll minden.

    Ur Time program: Egy nagyon csinos ébresztő és óra progi benne. Viszont ha hangjelzésnél az Other és ott egy Mp3 file van kiválasztva akkor a program bezárul... Ha csak be van állitva a file egy uj ébresztési időtartamhoz és esetleg a vibráció is be van kapcsolva, akkor elkezd vibrálni, és nem jön fel az ablak ahol lehetőség lenne a Snooze ra vagy a kikapcsolásra.

    Gyárilag telepitett Voice commander. Ez lehet hogy csak nekem böki a csörömet, de sehogy se tudom kikapcsolni, vagy esetleg egy másik általam jobban használható programra (Voice2go, Voicedialer, stb... ) lecserélni.

    A forumokban leirt módszer a kikacsolására nem müködik.... Fentivel csak annyi a bajom, hogy tökéletes szép angol kiejtéssel kellene mondani az utasitásokat, ha kicsit másképp mondom már teljesen mást csinál....

    röviden ennyi ami eszembe jutott, majd még lehet hogy kiegészitem.

Új hozzászólás Aktív témák