Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz kovbandi82 #15147 üzenetére

    Igen, ebbena formában jól jöhet :)
    Én egy jól működő romot tartok az SD kártyán, ha nem menne az új akkor azt húzom vissza
    Legutóbb Vhely-jászáráokszállás között volt egy jó kis szívásom, így az út alatt kellett újra raknom a rendszert. :)
    De nekem még ez a visszaállításos dolog sosem működött kerekbe, valahogy mindig volt utána problémám, bugosodás.

    sublett: Igen, ez a miband dolog játékos.:)
    Nekem működik a CM12-ön is, igaz picit butább a telefon feloldása, mert a teljes hatótávra érvényes. Míg a MIU rommal kb 1méteren kívűl esik a band máris zárt állapotba marad a telefon. CM-nél a teljes Kékfog távolságán belül feloldható.

    A CM12-nél nem működik a 2-es slotba a 3G illetve az infra. De ezeket nem is használom.
    MOst ismerkedem a CM-el is. Egyes témák igen sok plusz funkciót is adnak hozzá. Igaz nem egy MIUI mert azért az egy igen komoly rom. Most maradok ennél, és később vissza térek a saját szoftveréhez. Remélem hamarosan meglesz a 6-os, de hamarabb vissza térek rá :)

    [ Szerkesztve ]

  • Zsozsoka 74

    senior tag

    válasz kovbandi82 #15147 üzenetére

    Engem is izgat ez a mentés dolog és már kétszer vettem is hasznát de a kérdésem az lenne hogy mit is érdemes a twrp - ben bejelölni a backup menüben?
    Illetve eu 6.3.31 romon vagyok és csak úgy magától feloldásnál néha kiirja hogy galéria hiba utána pedig jelentés vagy mégsem... Erre ha nyomok egy nem gombot akkor nincs semmi gáz (és mindezt úgy csinálja hogy nem is volt előtte megnyitva a galéria... persze flash után megvolt a wipe cache).

    Még az lenne a gondom (hátha valaki tud rá megoldást) vegyük pl. a Google fordítót, ha elkezdek valamit írni és ha túl hosszú a lista akkor persze visszatérek a szövegre aztán újra nyitom a fordítót hogy írjam tovább akkor megjelenik a kijelölés a másolás vagy a törlés lehetősége (ami persze nem kellene mert folytatnám a szöveg fordítását) és a baj az hogy természetesen azt a részt nem tudom kijelölni amit fordítani szeretnék...ha tud valaki megoldást ne tartsa magában

    Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

Új hozzászólás Aktív témák