Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Koda #1

    tag

    válasz GoldhandRent #90 üzenetére

    "Szervizes srác felajánlotta, hogy megforrasztgatja, mert tuti rossz az érintkezés.. Eddig működött a telefon, eztán nem :)"

    Ez ismerős :D a "szervizekben" dolgozó "szervizesek" nagy része szörnyű műszerész, ha egyáltalán az is :D tisztelet a kivételnek.

    "Haveromnak iPhone 4s van, eddig 3x gariztatta..."

    nekem csak egyszer kellett, de az i6-ot eddig már 4x cseréltettem, engem zavaró fizikai jelenség miatt. A sokak által ismert huppogó kijelző átok volt a ludas :D ez az alsó dokkcsatlakozónál lévő csavarok nem kellő meghúzása miatt van a gyártó szerint, ugyanis ez a két csavar rögzíti a vázhoz a kijelzőt.
    Szerintem ennek a hibajelenségnek prózaibb oka van. Az Apple elkezdte a 2,5 D-s kijelzőket alkalmazni, mert milyen szép és milyen jó, hogy ugyan olyan rádiusza lesz a kijelzőnek oldalt, mint a háznak a a készülék alján. Csak, hogy ami nem megy az nem kéne erőltetni. ;] vagy amíg Steve Jobs a mérnökök fejét verte ha silány volt a terv, addig Tim Cook a Cookijukat, (csupán véletlen a szexuális orientáció stimmelése is az érintett vezetőnél, de most jól jött ki :D)
    A 6S-nél ha ugyan így maradnak a kijelzők rögzítései, akkor a Force Touch feature nagyon faszagányos lesz. Nem csak a nyomás erősségét fogja érzékelni, hanem széppen cuppog és huppog is majd hozzá. Lehet erre majd azt mondja az Apple, hogy "ez is egy feature, direkt van hangja és mozog, hogy a felhasználó tudja, Force Touch érintést adott. A készülék kijelzője visszajelez hanggal és mozgással is" :DD :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák