Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Koda #1

    tag

    válasz Genesistibi #53 üzenetére

    Nem látok bele minden telefonba iterméket... és márka fanatikus sem vagyok, néhány formalitással ellentétbe. De ami egyértelmű és azt nem észre venni, ugyan olyan elfogultság, mint amivel Te vádolsz. Látogass el a honlapjukra, nézd meg a képek beállítását, perspektíváját, grafikusi munkákat. :N :U

    Ugyan úgy elismerem és megjegyzem az apple termékek releváns hibáit is, nem hajlok ilyen szinten részre. OS-t pedig direktbe nem szoktam kritizálni és mást sem annak megválasztása miatt. A "tollkordás", ami inkább fricska volt, a gyártó ellen szólt, mert SZERINTEM röhejes. Anno én is doridról váltottam és iOS mellett sokáig használtam is másod készülékként. Samu S1, Note 1 megjelenéskor, mikor még mindenki nevetett és kételkedett a phablet kategóriában. Sokáig pedig Nexus 5. (Ezek mind akkor amikor aktuális csúcsok voltak.) TW-től falra másztam, hogy a Samu, hogy képes ennyire szarul optimalizálni és szétcseszni az amúgy (akkor verzión 2.3-4.0) is instabil droidot. Nexus vonal viszont bejövős volt.

Új hozzászólás Aktív témák