Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csatoth79

    tag

    Háááááát...
    én beleesek a csereprogramba,tehát érintett vagyok keményen...
    Egyszer már cserélték,bár semmi bajom nem volt vele.
    Én munkára használom.
    Mégis hogy gondolja a samsung,hogy ne használjam?
    Mit használjak helyette?
    Vegyek egy másik telefont?
    Kifizetik?
    Éljek a lehetőségekkel?
    Milyen lehetőségek?
    Mert még nincs állásfoglalás a szolgáltató nem cseréli,hiszen már cserélte...
    Vagy nem lettek értesítve???
    Szóval jó sok kérdés marad fenn érintettként és csalódott szájíz...
    Szó volt ajándékról a kellemetlenségért,én nem kaptam a cserénél semmit,max adatmentést(igaz nem minden adat másolható)
    Szóval morcos vagyok és ha még nem is váltok iphone-ra,mert nekem munkára az használhatatlan kacat,meggondolom mit veszek ezek után...
    Türelmemet ne kérjék elfogyott,kb szeptember 10 óta volt idejük eldönteni mi legyen....
    Ja cserélhetik,de ne s7-re onnan váltottam (sajnos) note 7-re...
    cseréljék s8-ra,amíg meg kijön adjanak ideiglenesen egy samsung s7-et.

    [ Szerkesztve ]

  • csatoth79

    tag

    válasz -Ben- #45 üzenetére

    Igen,ez lenne a fer,de!
    Nem részletre,hanem hűségre vásároltam a készüléket.
    A hűség ennek ellenére él! szolgáltató szerint,ha visszakérem a pénzem,ha cseréltetem,tehát csere lenne a reális.
    Hülye ez a világ...
    de most mégis mire cseréltessem a szolgáltatóval,ha nincs a kínálatban ehhez hasonló telefon sem....

  • csatoth79

    tag

    válasz istvan5 #55 üzenetére

    Ugyanezt érzem...
    És a frissítés után jöttek a szoftveres gondok is,mintha csak gyorsan összedobták volna ezt a korlátozást,ami miatt más sem működött rendesen a telefonban....

  • csatoth79

    tag

    válasz Milán82 #130 üzenetére

    Most komolyan ebbe menjek bele????
    Néhányat leírok azért amik számomra nagyon is fontosak ésbiztos van alternatív app de akkor is:
    1.nem tudom használni háttértárként,sokszor mentek gépről csak adatokat a teló memóriájába kábellel
    2.gyári fényképezővel nem tudok 16:9 képarányban fotózni
    3.Sötétben lámpafénynél magasan veri a samsung(de ez csak nekem fontos gyerek van a családban)
    4.nyílt wifi hálózat(tudom nem biztonságos,de én biztonságosan használom azt is hidd el)
    5.Sokszor kapok videót zenét viberen(avi,mkv,stb nem tudom simán megnyitni csak kínlódva)
    6.Blouetoothon nem tudok adatokat átküldeni!
    7.NFC (vettem egy jó kis hifit és almások biztos nem tudják,de elég hozzáérintenem a telót és indul a zene,nem párosítgatok stb,hanem csak odaérintem,ugyanez a kocsiba beszállok és a tag-hez érintve azonnal bekapcsol a bluetooth anélkül,hogy bármit nyomnék a telón és a kihangosító máris működik)
    ezek után én letettem az iphone-t,ma is megvan egyik céges számom van benne iphone 6s szinte új,mert nem használom csak hívásfogadásra.
    De ettől még egy nagyon jó telefon,de nekem nem alkalmas a mindennapjaimhoz.
    S-penről még nem is beszéltem tudok nélküle élni,de sokszor nagy segítség,hogy kinyomom és máris jegyzetelhetek...erre nincs alternatíva

Új hozzászólás Aktív témák