Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    Ismét egy olyan gyártó hagyta ott a piacon aki sokat tette bele a mai okostelefonokba.
    Kár hogy így alakult, bár szerintem ennek az oka hogy nem találták meg azt a piaci rést amibe belepasszoltak volna a jelenlegi helyzetben. Volt egy csomó jó ötletük ami kudarca fulladt, én a legjobban a multimédiás mindenes telefonjaikat sajnálom, mégpedig a V-s LG-ket mivel a HTC távozásával azért marad a piacon még olyan aki azért a zenehallgatóknak és a hobbivideósoknak is nyújtott egy alternatívát a piacon.

    Összesítve sajnálatos, ők még a mai piacon is túl tudtak mutatni a tucatpiacon ami a mai okostelefon piacot jellemzi, minden esetre ez csak a usernek rossz mert kevesebb a választás az viszont tény hogy a G4 óta nem versenyképesek és nem is lehetett rá látni esélyt hogy feltámadnak.(bár nekem nem volt velük jó élményem, N5X - Bootloop de ezt félretéve szerettem a méretét kivéve)

    Sony-ra leszek kíváncsi hogy vajon ők meddig maradnak, mert nekik sem sok babér terem.
    De ők megtalálták már régebben is a piaci rést a Compact szériával, kérdéses hogy ismét sikerül azt az űrt betölteniük és ezzel kicsit lendíteni az eladásokon ha már az LG-nek nem sikerült.

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák