Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    Ismét egy olyan gyártó hagyta ott a piacon aki sokat tette bele a mai okostelefonokba.
    Kár hogy így alakult, bár szerintem ennek az oka hogy nem találták meg azt a piaci rést amibe belepasszoltak volna a jelenlegi helyzetben. Volt egy csomó jó ötletük ami kudarca fulladt, én a legjobban a multimédiás mindenes telefonjaikat sajnálom, mégpedig a V-s LG-ket mivel a HTC távozásával azért marad a piacon még olyan aki azért a zenehallgatóknak és a hobbivideósoknak is nyújtott egy alternatívát a piacon.

    Összesítve sajnálatos, ők még a mai piacon is túl tudtak mutatni a tucatpiacon ami a mai okostelefon piacot jellemzi, minden esetre ez csak a usernek rossz mert kevesebb a választás az viszont tény hogy a G4 óta nem versenyképesek és nem is lehetett rá látni esélyt hogy feltámadnak.(bár nekem nem volt velük jó élményem, N5X - Bootloop de ezt félretéve szerettem a méretét kivéve)

    Sony-ra leszek kíváncsi hogy vajon ők meddig maradnak, mert nekik sem sok babér terem.
    De ők megtalálták már régebben is a piaci rést a Compact szériával, kérdéses hogy ismét sikerül azt az űrt betölteniük és ezzel kicsit lendíteni az eladásokon ha már az LG-nek nem sikerült.

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Mezcal #206 üzenetére

    Az akkori összes csúcstelo rossz volt hardveresen, az SD810 és 808 megtestesítette a kisméretű kazánt...
    Nagy hőteremelés, throttling és nem is voltak túl acélosak.
    A N5X-n sem volt jobb mint a G4-n, 10-15 perc használat után visszavett és iszonyatos fagyásokra volt képes. Pedig csak FHD kijelzője volt.
    De igazából ez a hiba előfordult HTC M9-nél és az összes akkori csúcstelónál, az S6 kivételével.
    A kamerája jó volt a G4-nek és az N5X-nek is, de tény hogy ezekben voltak csak jobb mint az átlag.(ha nem 20-30K-val lett volna drágább az S6 nem kérdés hogy azt vettem volna)

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Graphics #215 üzenetére

    Pedig a 808-nak is volt.
    Nekem is volt Nexus 5X-m, szóval tudom és a fórumban akkoriban beszéltem több tulajjal is akik hasonló problémákkal küszködtek.
    808 lényegében egy alacsonyabb órajelű 810 volt, de azért a hőtermelés megvolt ott is sajnos.
    UI: Bár hozzáteszem nekem a régi szériás volt, akiknek újabb gyártású volt(ha jól rémlik 2016-os)ott már valamelyest javult a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák