Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Szerintem csak a tavalyi vérciki eseményt nem szeretnék újra megélni főleg hogy azóta élesedik a mindenki mindenkitől lop életérzés...
    Tehát ugye tavaly sgs2-nél mi is volt? Emléxik még valaki? Bejelentették mint 2x1Ghz-s telefon és erre a koncepcióra épült a telefon hardverileg. (hűtés, akksi) de a HTC 2x1,2Ghz-s telefont jelentett be az MWC-n ami nagy arconcsapás volt a Samsungnak mert dönteni kellett hogy marad az 1Ghz-nél ami marketing ötletből nem hangzik jól (főleg hogy az sgs2 be lévő exynos az 1,5Ghz-t is stabilan bírja) vagy a másik ciki helyzet elé néz hogy bejelentés után változtat műszaki paraméteren. Ergo beismeri hogy elkalkulálta magát. Végül a második opció mellett voksolt aminek megjelenéskor meg is lett az eredménye drámaian merült és melegedett a telefon. Persze hamar rendbehozták szoftveres optimalizációval a dolgot de szerintem csak egyszerűen minél kisebb Ghz-el szeretné az SGS3-at csatasorba küldeni a Samsung mert még 1,2Ghz-val is ütne a 4 mag de ha kell a kakaó a konkurencia miatt akkor mehet 1,5Ghz fölé is csak nem akarnak megint utólag változtatni inkább megvárják míg a többiek kiterítik a lapjaikat aztán ehez igazítva bejelentik a természetesen jobbat...
    Az meg hogy a megjelenésre hatással lenne egyáltalán nem biztos hiába jelentenék be az MWC-n akkor se kerülne április végén vagy május eleje előtt forgalomba tehát ha február 26 helyett (MWC előestélye) akárcsak március 26-án (hasracsapászerűen írtam az időpontot) jelentik be akkor is simán megjelenhet május elején.
    Én persze sajnálom mert jó lenne már tudni miket fog tudni de persze imádom az sgs2-őmet :D

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák