Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Kalandor #7 üzenetére

    nekem abból van elegem, hogy mindenhol ugyanazokat a tulajdonságokat nyomatják, kommunikálják, bármilyen telefonról legyen szó, és erre még rájön az a (rossz????) tulajdonságom is, hogy nem szeretek együtt haladni az árral, szeretek más lenni, mint a többiek, és emiatt utálom, ha valamit nagyon felkapnak ... attól én viszolygok ... persze ha szükségem lenne MP3 lejátszóra a telómba, akkor használnám, de nekem a telefonokban a bepített külytük haszálata nagyon erőltetett dolognak tűnik az emberek részéről....

    például boldog-boldogtalan elkezdt fényképezni, meg minden szarról képet csinál kínjában... meg szerintem a MP3 lejátszót is nagyon kevesen használják ki, környzetemben pld senki ....

    továbbá undorító számomra, hogy az én telómat (nokia 5140) ([link]) (ellopták a régi készüléékemet, és vennem kellett gyorsan egyet) is úgy hirdeti némely újság, hogy VGA, MMS, WAP, Email. Azt hogy

    van benne
    - stopper
    - iránytű
    - zajszintmérő (nem alkalmas professzinális felhasználásra)
    - világítás (bika erős lámpa)
    - hőmárő
    - víszszintmérő
    adnak hozzá
    - síp-nagyító egyben
    - karpánt

    meg sem említik

    pedig ez a teló ettől különleges, csak a sok parasztnak kamera kell, hogy tudjon vele fényképezni ... az hogy túra-sport-telefon, kit érdekel ... számomra szánalmas tűnik hoyg kamera nékül ki sem adnak telefont ....


    ---------------- ----------------- --------------

    én megértem, hogy kihasználod az integrált dolgokat, de számomra kezd úgy tünni, hogy egy telefon, mint telefon már nem lehet eladni. Engem dühít, hogy csak olyan telóüt udok venni, ami tele van olyan ficsörökkel, amire semmi szükségem nincs, sőt, kimondottan zavar .... ilyen pls a színes LCD kijelző, mert erős fényben nem lehet olyan jó látni sztem. De zavar a kamera is, meg a polifónikus hangok is ...


    akkor dühdtem be végleg az ilyen minden szarral teleintegrált telefonokra, amikor 2003 környékén még vodás voltam, és kaptam a vodás hírlevelet. És volt benne valami divattervező csaj. Állítása szerint a munkájához ezentúl elhagyattó lesz majd a fényképezőgép, mert a ruhát majd a telóval lekattintja, elhagyható lesz az internet, mert majd a telóval a képet csak átküldi a kívánt személnyek MMS-ben, és hozzáfűz majd kommentárt, és elhagyható lesz a notebookja is mert a beépített alkalmazásokkal minden ügyes-bajos dolgát el tudja majd végezni ...

    számomra ez nagyon átlátszó fogásnak tünt a vodafone részéről, hogy hatni akarnak az emberekre, hogy minden szart a telefonukon keresztül csináljanak, mert akkor rá lehet venni őket az ujjabb - és ujjabb integrált szarsággal rendelező készülékek megévtelére, és a parasztok meg del sem fogják, hogy most ez nekik tényleg kell-e, vagy csak haladnak a korral, a divat hullámjai sodorják-e őket, és a legújjabb trendnek engedelmeskednek, mikor megtetszik egy új készülék a plakáton, és rohannak 3-6 havonta leváltani.

    míg, ha mindenre külön eszköz használnánk, akkor lenne egy
    - óránk
    - telefonunk
    - ipod
    - pda
    - fényképező gépünk
    2-3 évig

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák