Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csoery

    csendes tag

    Sziasztok!

    Épp telót keresek, és nagyon nagy segítségemre van az oldal. Bár még nem sikerült választani, rengeteg hasznos információt találok, főleg a teszteket értékelem nagyon. Nyilvánvalóan a gyártók/forgalmazók isteníteni fognak minden vackot, igazi előnyök/hátrányok, amikre vásárlás előtt kíváncsi vagyok, csak felhasználók kezében derülnek ki.

    Mindemellett még nem sikerült választanom, pont mivel a tesztek felnyitották a szemem :)

    Mivel itt úgy tűnik, sok tapasztalt és ''megfontoltabb'' felhasználó fordul meg, gondoltam itt kérek segítséget.

    Amit keresek, röviden: egy okos és szép telefont MP3 lejátszóval!

    OKOS - nem business telóra vágyom, de szeretnék tisztességesen kidolgozott naptár/teendő/jegyzet funkciókat, mert ezeket gyakran használom munka közben is, ez nagyon fontos. Nem tudom, próbált-e már valaki napi jegyzetet másolni z520i-vel... na olyat NEM, köszi ^^ Nokiás szervezőket nagyon szeretem, nem kell sokminden, csak legyen átlátható, egyszerűen kezelhető és gyorsan elérhető.
    SZÉP - hát, mit tegyek, lány vagyok :) Az új (még nem kapható?) z610i-től kapásból padlót fogtam, gyönyörű, és az a kijelző, csúcsszuper... csak hát amikor kinyitva látom, elfog a sírógörcs :-\ Amilyen letisztultan szép kívül, annyira igénytelen belül (formára). Hát na, nekem ez is szempont :) Kagylósok előnyben!
    MP3 - bedöglött az MP3 lejátszóm, és nem vagyok hajlandó újat venni, inkább várok fél évet egy elérhető telefonra, amibe be van építve. Szertném, ha egy kütyü minden igényemnek megfelelne :) E téren nem várok csodát, csak annyit, hogy viszonylag jó minőségben utcán is tudjak zenét hallgatni.

    Első nekifutásra a Nokia 6131-ese tetszett meg, de a teszt elvette tőle a kedvem, na meg az ára is (most nem tudok kedvezményeket kihasználni, úgyhogy teljes árral kell számolnom sajnos). Úgyhogy ezt lehúztam a listáról. 40-50-et még adok egy jó telóért, de 70-et már nem.

    Második jelölt a z310i, tetszik kívül is, belül is, a tesztet is elolvastam, csak sajnos rövid volt :) Az eddigiek alapján nagyon tetszik, csak kicsit tartok a ''nehézkes'' SE használattól, van vajon remény rá, hogy ezen kicsit fejlesztenek, a felhasználóbarátság jegyében? :)

    Ha bármilyen ötletetek, hozzáfűznivalótok van, kíváncsian várom, előre is köszi minden hozzászólást!

Új hozzászólás Aktív témák