Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    Hmmm, kicsit T-szagú lett a cikk. Persze ami igaz az igaz, a Pannon reklámja megtévesztő lehet .. de csak annak szól a reklám, aki beveszi. Bárki utánanézhet, és 2 katt után tudja, hogy miről is van szó. Mellesleg nem tudom elképzelni, hogy bárki is azt hinné, hogy a pusztából videótelefonálhat 1-2 évvel a 3G beindítása után.. az már majdnem japán szint lenne :DD

    És az is igaz, hogy 2,5G-ből könnyű 2,75G-t (EDGE) csinálni, de - szinte - ugyan ilyen könnyű 3G-ből 3,5G-t upgrade-elni, mivel asszem mindkét (három?) szolgáltató eleve továbbfejleszthető 3G-t telepít.

    Tehát én ehelyett: ''harmatos EDGE'' inkább ezt tartom mérvadónak: ''aprócska lemaradás''.

    De ez elfogult, és magánvélemény..

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

  • Athos07

    senior tag

    válasz Bog #13 üzenetére

    Ezen gondolkodásmód szerint tehát a mai hír szerint a Pannon 12 városban (nem is úgy, mint a T, hogy a 8 városból 3 Balcsiparti kisváros egymás mellett) szolgáltat alap 3G-t, viszont a HSDPA még persze nincs mindenhol.

    Most akkor a Pannon a vezető szolgáltató 12 várossal, vagy a T 8 várossal, de több helyen (nem tudom amúgy hol) HSDPA-val? :U


    (Csak azért kötekedem, mert HSDPA telók még amúgy sincsenek EU-ban, csak 1-2 kártya, meg bejelentett Samu, BenqS és LG telók... 3G viszont már olcsópénzért megvehető telókban is jelen van hála a SE-nak, Sharpnak, Motónak...)


    [ehh, ez meg Pannon-szagú lett, pedig próbáltam nem úgy írni.. :DDD ]

    [Szerkesztve]

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák