Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Real_Gabe #537 üzenetére

    Lehet, hogy itt mindenki buta és csak te vagy okos, de:
    ha az Előfizető fájlcserélő alkalmazást használ úgy, hogy közben a tárgyhavi forgalma meghaladja az 5 Gigabájtot.
    Ez azt jelenti, hogy leszarja a voda, hogy te a fájlcsere után, vagy előtt lépted át sima böngészéssel az 5 gigát. Ha átlépted ''úgy, hogy fájlcserélőt használtál'', akkor bünti. Ezt szerintem baromi nehéz félreérteni.

    Nézzük máshonnan. A tárgyhavi forgalmad átlépi az 5 gigabájtot. És ugyanebben a hónapban fájlcserélőt használtál. Mindegy, hogy egy 2KB-s inf fájl szedtél le, használtál fájlcserélőt. Akkor már nem OK.

    De többet nem óhajtom elmagyarázni. Majd elmagyarázza neked egy ügyvéd/jogász a bíróságon, ha nekünk nem hiszel és a szerződésedre hivatkozva nem akarsz fizetni, ha rádterhelik az 5G feletti forgalmat...

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • shev7

    veterán

    válasz Real_Gabe #537 üzenetére

    ne haragudj, de amit csinalsz az mar faj. Megegyszer: feketen-feheren benne van az amirol beszelunk.

    Akkor kapsz figyelmeztetest (majd utana szamlat az 5 giga feletti reszrol) ha az alabbi ket feltetel teljesul:

    1. fajlcserelo alkalmazast hasznaltal
    2. a havi teljes forgalmad meghaladta az 5 gigat

    nem tudom mit nem lehet ezen megerteni.

    MOD: persze akar azt is lehet mondani, hogy 100 gigat is lehuzhatsz torrentrol, csak mikozben a szamlalo 4,9 Gigarol 5,1 Gigara valt eppen httpz. Hiszen a fajlcsereles kozben nem lepted at az 5 gigat. Csak ez ugyanugy faszsag mint amit te szeretnel belemagyarazni.

    [Szerkesztve]

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • hunluigi

    senior tag

    válasz Real_Gabe #537 üzenetére

    Mostmár tényleg csak az 523-as postomra tudok én is hivatkozni... Amúgy meg pontot tehetsz az ügy végére ha hónodalá csapod a szerződésed és bemész a vodához és közösen értelmezitek a szerződést... ott megmondják a frankót. Itt már tényleg nem fogunk tudunk hozzátenni ehhez a témához többet...

    [Szerkesztve]

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

  • Nabu

    aktív tag

    válasz Real_Gabe #537 üzenetére

    Kedves Okostojás! (hirtelen más nem jutott eszembe)

    Előszőr én is hasonlóképpen értelmeztem azt a pár sort, de az okosabbak és most tényleg az okosabbakra gondolok felvilágosítottak, hogy mi is van valójában...
    Tehát ha a mondat így nézne ki:
    - Az Előfizető tudomásul veszi, hogy az extrém használat tilos. Jelen akcióval kapcsolatosan extrém használatnak minősül, ha az Előfizető fájlcserélő alkalmazást használ úgy, hogy közben a tárgyhavi p2p forgalma meghaladja az 5 Gigabájtot.

    akkor igazad volna... :P

    De mivel nincs ott az a p2p szócska ezért nincs igazad, csak itt játszod a majd én okosabb vagyok mindenkinél még a vodánál is.... nagyfiút...
    És nem csak úgy másolgatom a honlapról a szöveget ne magadból indulj ki!
    Inkább vedd elő a szerződésed és nézd meg jobban a 2.Y mellékletet (nálam 14. pont amit bemásoltam Neked) mostmár 15.pont ez attol függ mikor kötötted a szerződést, de ugyan ez a mondat van mindenkinél az biztos csak más szám van előtte!
    Tehát akkor még is Te vagy a se..!


    Úgy hogy rakhatsz akárhány felkiáltójelet a mondatod végére !

    Hasonló jókat Neked is...

    Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

Új hozzászólás Aktív témák