Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Gabe

    tag

    válasz Nabu #542 üzenetére

    A szerződést többször átnéztem,mint mondtam nekem is ugyanaz mint ami be lett linkelve.
    Én se figyelmeztetést, se büntit nem kaptam azért mert 5Gb alatt fájlcseréltem,felette meg sima neteztem.
    A szerződéskötésnél direkt megkérdeztem az extrémhasználatot és 2db vodás azt mondta,amit én. (Azért kettő mert a biztonság kedvéért megkérdezte a kollégáját az üzletkötő.)

    Az mindegy hogy nincs oda írva a p2p,mert ott van helyette a fájlcserélő szó és az,hogy a hasonló elven működő programok. Mint köztudott a fájlcserélő programok p2p, azaz peer to peer kapcsolatot használnak.
    Az extrémhasználatnál az a lényeg,hogy ha az 5Gb-ot elérted,mindegy milyen módon,utána már nem fájlcserélhetsz.


    Egyébként mindent,amit mondtam azt a szerződés és a vodások által mondottak alapján mondom. Nem csak úgy magamtól találom ki és irogatok. Persze lehet,hogy félreértem a szerződést és a vodások is.

    Direkt a szerződés kötésnél rákérdeztem mindenre és többször átolvastam a szerződést és ezért van az értetlenkedés mert homlokegyenest mást állítanak egyesek mint az én információim.

    Nem azért ''okostojáskodom'', mert értetlen vagyok, hanem mert elsőkézből kapott információkat szeretnék kapni ami megerősíti a ti verziótokat és nem azt,hogy nézd meg a vodafone oldalát mert ott az van írva.

    Ha azt mondod,hogy én bent voltam a vodánál és az illető a kérdéses témában ezt és ezt mondta a feltételekről,akkor azt mondom oké.

    De ha ez így van akkor arra kiváncsi lennék miért tájékoztattak engem félre a vodások?
    Ők sem értenek hozzá?
    Ha nem,akkor hogy a fenébe köthetnek szerződéseket,ha még ők sem értik?

    A végén tényleg az lesz,hogy megint bemegyek a vodához,vagy felhívom őket,hogy mi a manó van.


    Have a nice day! :R

    sáríála

Új hozzászólás Aktív témák