Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bgs

    senior tag

    válasz Szalma #35 üzenetére

    Lehet, hogy szabadabban buheralhato, de ez mar nem C64 innetol. Lehetnek C-One rajongok is, de ennek mar semmi koze a C64-hez...

    Kerdezz meg egy regi C64 rajongot, hogy milyen dolgokat szeretett a a C64-ben. Most nezd meg, hogy mi marad ebbol a C-One-nal. Ez mar teljesen a PC vonalu upgrade-elgetos dolog. 32 MB RAM + akar 512MB flash RAM, overclockolgatas, FSB rekord hajhaszas, VGA kimenet (TV 'emulacio'), 16MB video, 1280x1024 felbontas, 16bites szin felbontassal is, PCI, 8 sztereo csatornas hang, csak a hang reszen 64k memoria amennyi a C64-en osszesen volt, IDE csatlakozo (jol mutatott volna a C64 gigas vinyokkal:) ), stb.

    Hat nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem nem nagyon ugrik be sem egy C64 hardver, sem C64 feeling. Szerintem annyira van koze egy C64 feeling-hez, mint egy PC-nek emulatorral. Mindketto hasonlo hardver es futtathatsz rajtuk C64-es programokat. Ennyi.

    Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

Aktív témák