Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petipetya

    nagyúr

    Köszi a lehetőséget a mobilaréna számára. :R

    A Samsung nem hiányzott, mert ha műanyagot akarok látni akkor csak lemegyek a parkolóba és megfogdosok egy Trabantot...

    A mobilos részlegen a Lenovo standja a nyertes: a hosstess lányok remekül néztek ki, a kiállított telefonok és gépek pedig remek cuccok. :C

    A kiállított fülesek és hangfalak választéka tetszett, habár botfülű lévén nem értek hozzájuk.

    A honvédségi sarok jó pár csemegét tartogatott, egyértelmű kedvencem az aknakereső felszerelés volt a lábbelivel együtt.

    A "csipszarok" nem lökdösődtek, mivel mindegyik egy-egy képernyő előtt játszott. Amúgy is remekül eloszlott a tömeg.

    Ha már játék, akkor kipróbáltam az Xbox és a PS párost is annak tudatában, hogy anno láttam az Agymenők és a South Park ide vonatkozó epizódjait is és még egyik sem volt a kezemben. :) Az Xbox menüje adta magát, míg a Sony esetén nem tudtam mit is kellene választanom. Úgyhogy számomra egyértelmű a nyertes.

    Egyébként a retro mobilos résznél egy anyuka magyarázta a gyerekének, hogy régen fizikai billentyűzet volt s telefonokon. Először azt hittem poén, de aztán láttam hogy komolyan magyaráz a kölyöknek.

    Összességében tetszett. Viszont legközelebb a Veletech részt érdemes lenne elszórni a kiállítás egész területén, mert például egy Lenovo stand is remekül beleillett a csupa monitorral felszerelt játékokat futtató környezetbe a maga világos területével.

    [ Szerkesztve ]

    "nincs rá lezsóidő"

Új hozzászólás Aktív témák