Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Mivel robbantott a Samsung? Jah, hogy a HTC/Sony/Apple mellett is gyerekes és gusztustalan bóvli kinézetet lecserélték egy olyanra ami már éppen versenyképes a konkurenciát tekintve? Hűha! Persze tény hogy a legszebb Galaxy, ezt nem vitatom.

    Azon KELLETT változtatni, a HTC esetében pedig már bevált a recept, szép és minőségi, ennyi.
    A Sony pl mit változtat évről évre? Semmit.
    Az Apple lépett meg hosszú idő után egy új dizájnt, de az inkább M7/M8 copy (csak kb olyan az M8 mellett így is mint egy prototípus) mint előrelépés. Szerintem pl sokkal szebb és elegánsabb volt a 4(s)/5(s).

    Mitől kell még elhasalni? A szintén újragondolt MosóWíz? Na neee. :DDD Exynos? Bencsmárkban biztos többet nyújt, kár hogy optimalizáció hiányában még az is kevés. (lásd: az M7-em hozza az S5 teljesítményét és még finoman szóltam) OIS? Az i6-ban sincs mégis a kategória egyik legjobbja. QHD? :U

    Visszatérve a külsőre... A korcs kamera kinövés viszont sajnos rontja az összképet a galaxyn, míg az M9-en sokkal elegánsabban van megoldva, bár ott sem nevezném szépnek, de ott nem ilyen hivalkodó és épp ezért még elmegy.
    Emellett pont annyit hozott a HTC az M8-hoz képest amennyi egy picit feldobja, frissíti a megjelenést.

    Meg lehet nézni azt is hogy az M7 óta minden melyiket választanád szavazós bulit HTC kontra Samsung a tech oldalakon a HTC nyerte kb dupla annyi szavazattal. Utána lehet nézni de ha kell linkelem.
    Persze mégis Samsungból fogy több, de ez már csak azt mutatja hogy mit jelent a marketing. Az ember körül szinte minden Samsung meg LG és ha mást akarna akkor rábeszéli az értékesítő a prémium miatt, ami nyílt titok hogy egy létező dolog és egy Samsungnak megvan ehhez a kapacitása. Egyszerűen sajnos a legtöbb ember nem mer mást venni mert a gyártó méretével azonosítják a minőséget meg azzal hogy minden második ember kezében mi van. Attól őrülök meg ha valami "értelmiségi" azt mondja hogy neki nagyon tetszene a HTC de nem akar kínait, pedig ha tudnák hogy milyen szerepe van a HTC-nek abban hogy itt tartunk jelenleg nagyot csodálkoznának. És hol voltak akkor még a többiek???

    Tudatlan emberek, és a marketing. Tipikus. :U Meg a sok fanyalgó, mert miben hozott újat... Hát mindenben amibe az M7-8 kapcsán bele lehetett kötni. ;)

    san01: +1

    [ Szerkesztve ]

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

  • BenHans

    addikt

    válasz Cathulhu #22 üzenetére

    "Mindenki az új samsungról beszél, senkit nem érdekel most az unalmas HTC." "Akkora visszhangja van az S6 (edge)-nek mindenhol, hogy olyan helyeken is megjelenik mar, ami alapvetoen nem is technologiai oldal. M9-et latott barki barhol is? Kozossegi median?"

    Csak Neked! [Tavaly.] [Idén.] ;)

    Nem igazán értem miről beszélsz, mert én minden valamire való tech oldalon látom az M9-et, és persze az S6-ot is. A fizetett médiát hanyagolom, ahogy a fészbúkot is, pedig ott lehet így van. :)

    Tudod a Voda+Telenor oldalán sem merő véletlen hogy az S6 van az arcba tolva. Ha MediaTek SoC, 720p lenne akkor is az lenne ott.

    Viszont ha igazak a hírek, és nem lesz a T-nél HTC, sőt pletyka van róla hogy a Telenor-nál sem, akkor nagyon meggyűlölöm őket, mert biztosra veszem hogy nem a kereslet kérdése van a háttérben hanem lefeküdtek jópénzért valakinek a jó eladás érdekében. És így soha az életben nem lépek le a Vodafone-tól. De akkor lesz olyan gyártó amit eddig csak szimplán nem kedveltem de most már rühellni fogom, mert sajnos bőven beleillik az "üzletpolitikájába" a konkurencia ilyen szintű ellehetetlenítése.

    [ Szerkesztve ]

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

  • BenHans

    addikt

    válasz ChromeX #34 üzenetére

    Olvasd el hogy mit írtam a #24 utolsó bekezdésében és hogy babkukta mit írt a #35-ben. ;)

    Két dolgot tudok írni ami a Samsung mellett szól: 1) Ace4 (ár/érték és egy ilyen jól eltalált kisebb készülék kéne a HTC-től is) 2) Note széria (kategóriájában kiemelkedő és szívesen látnék hasonlót a HTC-től is) Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

  • BenHans

    addikt

    válasz Cathulhu #37 üzenetére

    "Csak közben a samsung robbantott, és ezt a többi gyártó kárára, ráadásul a HTCvel egyidőben, gyakorlatilag lemosta a pályáról."

    Ja hogy ezt a marketingre és egyéb pénzelésekre értetted? Mert arra igaz. Sajnos a HTC csak marketingben nem tudja felvenni a kesztyűt másban meg sokszor oktat.

    Érdemes az eladási statisztikákon elgondolkodni egy olyan szemszögből, hogy úgy nyer a pénzből vett érték hogy mást az emberek már ismerni sem fognak. Itt akkor borul minden, a verseny, a piac, a hiteles tájékoztatás stb stb. És meg is fordul valami, mégpedig hogy azt mondják majd a szolgáltatók + esetleg pár bolt is pl MM hogy nem lesz HTC mert nincs rá kereslet... Mint ahogy már megkaptam ezt pont a MM-ban amikor megkérdeztem hogy miért csak 1 HTC van a Desire Eye? És azt meri mondani vigyorogva a kis bugris hogy nincs rá kereslet... Pedig aki ért hozzá valamelyest az tudja hogy a kínálat alakítja a keresletet.

    Persze lehet tagadni, de pont van ismerős pár helyen és négyszemközt elmondja hogy hogy van megvéve még a főnöke is a prémiumokkal + készülékekkel, legyen az szolgáltató vagy egy MM.

    Megint más kérdés hogy jobb is hogy a HTC nem egy tucattermék, mert stílusos, minőségi és egyedi. És megvan a réteg akinek ez kell, és én abba tartozom. Ez a réteg valószínűleg tudja hogy HTC-nek komolyabb múltja van e téren mint a reklám/hype óriásoknak.

    [ Szerkesztve ]

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés