Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LaMotta

    aktív tag

    Szerintem is teljesen jó, összefoglaló cikk. Illetve alátámasztja a régebbi saját következtetésemet, hogy Vodafone-é a legjobb ár/érték arány - főleg, ha a korlátlan net-et nézzük.
    Ha veszünk egy normális felhasználót, aki nem töltöget folyamatosan, hanem ténylegesen netez, annak tökéletes már az "alap" 3,6-os sávszélesség is, még akkor is, ha egy előző tesztet veszek figyelembe (talán itt volt, talán máshol, már nem tudom és sajna nem találtam), ahol Vodafone utolsó lett, mert átlagban 380 Kb/s-ot csinált, miközben Pannon 410-et, T-Mobile meg már akkor 7,2-es volt és csinált 800-at.
    Mert alapjában véve egy 3,6-os sávszélességgel is simán lehet 5 GB-os forgalamat csinálni.. Emelett meg hogy korlátlan... Egyedi és parádés :)!
    Az árak meg... Hát igen. 1 éve is úgy gondoltam - nincs rá bizonyíték, el lehet hinni -, hogy ennél nem lesz jóval olcsóbb, mert azért kis ország vagyunk, a fogyasztáshoz mérve a hálózat kialakítása elég sokba kerül.. Valószínüleg bukóban is megy egy ideig ez a mobil internet, vagy 0 szaldós. A nyugatiakhoz képest elég jó áraink vannak. Majdnem hogy köszönhetjük, hogy ide hozták nekünk is ezt a szolgáltatást.

    A cikkel kapcsolatban csak két észrevétel:
    "Ezen felül nem néztük a napidíjas valamint a forgalmi díjas netet és a külföldi hasnzálatot sem,"

    A másik, hogy szerintem pont elég a gagyesz táblázati forma, csak a színek... :Y
    Te jó isten... Mint "Szem, szájnak ingere"..
    A cián lehetne babakék (pont felette villog a Pannaon reklám), a magenta valami világos rózsaszín, a bikavadító piros, amitől meg majdnem hánytam, valami szintén világos piroska. Csak ennyi.

    De tényleg tök jó és köszi az összefoglaló írást! :R

Új hozzászólás Aktív témák