Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz xsjado93 #21 üzenetére

    Nem, csak neki nem jön be. Nem kell többet belelátni :D

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Frozen

    őstag

    válasz xsjado93 #33 üzenetére

    Nem szeretnék senkit meggyőzni ,de nyugodtan néz szét a piacon a régebbi modelek táján.
    Androidos csúcsmodel azért valahogy kinéz és van stilusa nem úgy mint az almának. Ez melett az utóbbit nem elég hogy megveszed, minden alkalmazás fizetős rá még az is ami droidon ingyen van és még lehetne sorolni. A kábel lightingos nem kompatibilis normálsan nagyon sok dologgal és csak a szenvedés van vele. Ezen felűl mint .írtam túl árazot lomos, a csajom telecomnál értékesítő 10 telefonból 8 db alma ami megy szervízre aztán ott szarakodnak ,mert még az alma fiokból sem tudnak rendesen kilépni a felhasználok meg ők sem így sok telefon pedig nem is jut el a szervízbe és még lehetne sorolni.De ahogy korábban fent írtam mindenki azt vásárol amit szeretne,van pénzem de soha nem adok ki ekkora összeget egy ipari hulladékért ami egyszer leesik azt recsen...
    A másik dolog megy a cicaharc rendesen a topikban, kit érdekelnek a bench eredmények? öszintén egy telomon nem futattam le egyet sem sőt nem is izgat a mai napig ,megveszed a telefont és használod ma már nem nagyon van jelentősége hogy melyik telefon a gyorsabb hiszen közel azonosak a sebességek pont ezért nem is éri meg almát venni amit fent is írtam. Egy időben volt hogy gyorsabb volt érezhetően ,de ez eltünt ahogy jöt a droid alá a jobb hardwer, ezen felül átlag ember ugysem használja ki. Itt már a melegedés és az üzemidő ahogy a cikkben is kitérnek a lényeg.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Frozen

    őstag

    válasz xsjado93 #47 üzenetére

    akkor nyugodtan nézd meg ,hogy még a mai napig is több memoria van belepakolva az androidosban ergo erősebb hardwer, de régebben a proci orajel is magasabb volt a droidos telefonoknál,minden esetre ezen nem kell vitázni meg szétoffolni a topikot

    iphone 6 vs galaxy note 3
    CPUDual-core 1.4 GHz vs Quad-core 2.3 GHz
    hozzáteszem az iphone 1 évvel későbbi kiadás...... :))

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Linkin1994

    senior tag

    válasz xsjado93 #47 üzenetére

    Minden ember más én teszt képpen vettem egy 6s-t hogy valós tapasztalatot szerezzek az almáról úgy általánosságban.És sok a pozitívum a 6s-en kiválóan fut az IOS15 nincsenek hatalmas laggok stb ami zavarná a működést.Még a rendszer felépítése is tetszik úgy nagyjából de van 2 olyan dolog ami konkrétan kikészít.
    1.A vissza gesture az nem úgy megy mint droidon hogy bármennnyire is vagy "mélyen" egy appba simán visszatudsz menni bármeddig akár vissza a kezdőképernyőig.
    De ez még megszokható is de ami full kreténség az hogy miért nem lehet állítani a billenytűzet nagyságát?(tudom ha magát a megjelnítést nagyítja az ember az is nagyobb lesz de elhanyagolható mértékben) Nekem akineknagy keze van hihetetlen szar ilyen kis kijelzőn gépelni. Még a 6.67-es droidos telefonom is nagyítottam hogy jobb legyen.Így pedig konkrétan a mini és sima és a pro modell of talán a pro max de az se biztos hogy elég nagy. Én értem hogy ez az ios hogy semmit nem tudsz állítani de azért ez erős.
    +biztos van még valami csak nem mélyedtem el még teljesen az IOS-ben

    [ Szerkesztve ]

    YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

  • dilajoska1

    őstag

    válasz xsjado93 #61 üzenetére

    Nyugi, throttlingolni ugyanúgy throttlingol az A13, A14 és az A15 is, sőt 😉! Érdekes hogy ez az erő csak a Bemchmark teszteknél jön ki mindig főleg Geekbench és 3Dbench-nél, Antutu-ba meg szinte mindenki csal főleg Android-nál 😁😁. Jó pár videó renderről néztem videót a youtubeon, ott is volt olyan hogy az előző generációs Snapi előbb végzett mint az újabb Apple chip ugyanazzal a videóval. De olyan is volt hogy pl. egy OnePlus sokkal előbb végzett ugyanazzal a Soc-val mint egy Samsung.

    [link]
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

  • Frozen

    őstag

    válasz xsjado93 #61 üzenetére

    Erre én nem vennék mérget, nyilván fent már leírtam nem mind1 mit futtat az adott hardwer. Hiszen alapból, ha pl az egyiknél az operácios rendszer többet vesz fel mint a másik ,már idle tartományban más hőmérséklet jelentkezik.A különböző tesztek paraszt vakításra jók hiszen csak számok ,ki hova optimalizálja a telefont. Ez kb olyan mint mikor 15-20 programot nyitnak meg a youtubon és probálják hasonlítgatni a telefonokat. A normális valós életben ilyen esetkre nagyon kevés alkalommal van szükségs és az előfordulási ráta is nagyon minimális szóval ergo ez is egy népvakítás. Már pár éve nincs akkora sebbesség különbség a telefonok közt és személy szerint szerintem a hardwer növelése is felesleges hiszen egy 2-3 éves mobilon is vígan elmegy minden. Az emberek 99% nem használja ki a telefonjának a tudásának a nagy részét a hardwert meg még jobban nem.Ezért simán érthető az is,hogy egyes gyártók miért korlátozzák le ,kevesebb hő, jobb hatékonyság.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • joey04

    titán

    válasz xsjado93 #21 üzenetére

    fikagép, hagyd.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák