Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SlayR

    senior tag

    Teljes mind1, hogy benne vannak-e az S10 eredményei vagy nincsenek...elég régóta telefonos körökbe mozgok, ahol nem a divat márka örület megy simán átlátják a benne lévők, hogy mi az ami olyan felé mozog amerre érdemes figyelni... Láttam nem egy embert aki most rákatztant az S10/10+-ra előttem bontotta ki nyomkodta, majd az volt a következő kérdés, hogy " ha két héten belül elakarom adni lesz rá vevő? "

    A Samsung az S8 óta nem ez....
    Volt a Note7nél a kavar akkor jöttek a magyarázatok meg a nem kell nagyobb aksi nem lehet nagyobb aksit majd hirtelen elkezdtek a fejükre nőni többen is ezek között legemlítéllsre méltóbb a Huawei, akik elkezdtek nagy aksit pakolni, és láss csodát hirtelen megy a Samsungnak is....már most ment a 64 giga belsőtárhely helyett a 128 is....nem hinném, hogy ez a tökörészés méltó lenne egy ilyen céghez, amit az elmúlt évekbe csináltak.
    Most már viszont egyre több fejlődési hír szivárog, és ha ez bekövetkezik talán magukra találnak, és még életem első Note-ja is meglesz, ha beváltják legalább nagy részét annak ami most kering...

Új hozzászólás Aktív témák