Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz ujvendeg #72 üzenetére

    Az egész, számomra egyre inkább hiábavalónak tetsző vita abból alakult ki, hogy egy világlap jó másfél éve a világ leginnovatívabb telefongyártójának nevezte a Huawei-t
    És ha az úgy írta az úgyis van. :DDD :DDD :DDD

    Évek óta Huawei-t használok, mert ez felel meg leginkább az igényeimnek. De sajnos egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez így is marad. És mitől innovatív? Hogy mindent átvesz a többi gyártótól? Vagy hogy az árakat a Samsunghoz emeli? Nekem marhára nem tetszik a trend, se a Samsungos, se a Huaweies, se egyéb. Manapság elmondható minden egyes telefon userről, hogy muszáj neki kompromisszumot kötnie valahol. Vagy jack nem lesz, vagy ips vs oled, notch, akkumulátor üzemidő, esetleg minden jó neki csak épp a másik os-sel szeretné látni azt a telot. És a gyártók folyamatosan azt nyomják, hogy a felhasználói igények szerint tervezik. Közben meg leszarják, ez van ezt egyétek. Tartok tőle, hogy pl a jack elhagyására egy felhasználó kérést se tudnának linkelni az adott gyártónál. És mit csinál a Huawei? Kiveszi a jacket. De ez csak egy példa a sok közül. Lehetne itt a ram-ról beszélni, vagy a dslr-rel készült képekről. Nem vágom miért kell mindig hazugságokba belemászni... Értelme semmi, csak arra jó hogy legyen támadó felület.

    Leica: És akkora fejlesztéseik vannak közösen, hogy még mindig ennyi év után is egyéb gyártók szenzoraira szorulnak rá? Jó belehúztak. Engem marhára nem érdekel mi van a teloban csak szépek legyenek a képek. De ettől még nem állítok ki itthon egy Leica vagy Huawei totem oszlopot. Ezek szerint neked van otthon egy füstölővel, meg ima szőnyeggel együtt. :DD

    Richard Ju: Mondott valamit, bejött. Megint mondott valamit.....? Persze az esély megvan hogy bejön, de sose lehet tudni. Ettől még nem lesz ő a megmondó ember. Szeretnek ők is nagyokat mondani egészen pici vagy nem létező dolgokra is.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák