Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) sKie^

sKie^
(tag)

Kivancsi vagyok nagyon a Pro-ra, eselyes, hogy ezt fogom venni.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#2) Darksiders84

Darksiders84
(fanatikus tag)

Kiváncsi vagyok én is. Az ára is valószínűleg kiemelkedő lesz a tudásával együtt. Tavaly a Mate 10 Pro 250-260-ról indult ha jól emlékszem ez biztos lesz 260-280 szerintem.

(#3) Herreløse válasza Darksiders84 (#2) üzenetére

Herreløse
(PH! kedvence)

A forint állása szerint biztosan

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de az ész hiánya miatt soha senki..."

(#4) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

A samsung mobiloké WQHD+(2960x1440), szóval nem olyan nagy ez a felbontás.

(#5) Aryon87 válasza ollie (#4) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Most lépnek először a QHD kategóriába, de meglépték. Bár én jobban örülnék ha maradnának az FHD-n, nem véletlen a Huawei az üzemidőbajnok.

Samsung S9+ & Huawei P9

(#6) Barkin válasza ollie (#4) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

Tehát ha van nála nagyobb, akkor már nem olyan nagy.

#fucklogic

(#7) joey04 válasza Barkin (#6) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Pont ezt akartam írni. de hát van akinél #csakasamsung

Bazinga!

(#8) Aryon87 válasza Barkin (#6) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Tudod, Samsung, attól minden más kicsi és kaki.. :))

[ Szerkesztve ]

Samsung S9+ & Huawei P9

(#9) sKie^ válasza Barkin (#6) üzenetére

sKie^
(tag)

itt inkabb az, hogy a cimben "Hatalmas felbontas" van emlegetve.

En orulok a nagyobb felbontasnak, elkepzelheto, hogy ekkora kepatmeron mar lesz is ertelme.

(#10) Barkin válasza sKie^ (#9) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

De attól még hatalmas. A világ legmagasabb embere (már nem él) 271 cm magas volt. Ettől még egy 220 cm-es NBA játékos pont ugyanolyan magas, egy centivel sem alacsonyabb.

(#11) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Újabb bu*i képarány: 13:6 :W remélem 21:9-ig meg sem állunk :(((
... és akkor ott van még ez a csak e-pénisz növelésre jó felbontás hajhászás. Persze a beállításokban gondolom itt is lehetőség lesz a VGA-ra történő leskálázásra, hogy kihúzzon egy napot. Ehh...

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#12) sKie^ válasza Barkin (#10) üzenetére

sKie^
(tag)

Amit senki nem vitat. En csak orulok ennek, hidd el. :K

Adamsky: A tavalyi szeria a maga 4000mAh-s akksijaval eppenhogy nem errol hires. Magasabb felbontas es nagyobb kepatlo meg nem predesztinalja a 6oras uzemidot.

(#13) Barkin válasza sKie^ (#12) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

Van, aki vitatja. ;)

(#14) ßrainiac

ßrainiac
(PH! addikt)

Ez hulyeseg, mar bocs.

Mobilos oldalon ilyet irni hogy hatalmas felbontas, ugyanolyan mint NBA-s oldalon hatalmasnak irni az atlag magassagu jatekost.

Nem az a lenyeg h valoban hatalmas-e, hanem a kontextus.

Az hogy hatalmas felbontaskent lett felhozva, arra enged kovetkeztetni hogy tobbet tud a jelenlegi legmagasabb felbontasnal.

En csak ezert kattintottam peldaul, mert amugy hidegen hagy mind a huvely, mind a Máté ;] (termeszetesen a magas felbontas is, legalabbis sajat felhasznalasra - az OP6 fullhd-javal boven elvagyok, ugy hogy elotte nem keves quadhd-s kijelzovel szerelt keszulekem volt).

(#15) smc válasza ollie (#4) üzenetére

smc
(őstag)
LOGOUT blog (1)

De. :U

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#16) LosBlancosrm válasza Aryon87 (#5) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Mert olyan sokat számít aksiban... 😂

(#17) ollie válasza Barkin (#6) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Van nála nagyobb? Én ilyet nem írtam, még csak nem is céloztam ilyenre. Nézd meg mi van a hírben és mit írtam én. Arról van szó, hogy ez a felbontás tök normális a felső kategóriában.

(#18) LosBlancosrm válasza Aryon87 (#8) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Tudom, hogy sz*r érzés, de el kell fogadni, hogy ez a valóság. :/

(#19) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Ha elérik a 6-8k felbontást a telefonok, lesz értelme a VR-szemüvegnek:K

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#20) ollie válasza LosBlancosrm (#16) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Igen, nézd meg az átlagos üzemidőket a csúcskategóriában, figyelembe véve a natív felbontást, és a SoC-ot.

(#21) Kopi31415 válasza <Adamsky> (#11) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

21:9 volt már Acer termék.

#12 #11 Skie^: Mate 10Pro használóként teljesen jó üzemidőt kapok, sok használattal, sok játékkal.

[ Szerkesztve ]

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#22) Aryon87 válasza LosBlancosrm (#18) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Baromi sokat számít üzemidőben. Nem véletlenül a legjobb. Samsungnál pl hiába állítod át a legnagyobbról a legkisebbre, ugyanúgy merül. Próbáltam, nálam nem volt semmi változás.
Mátén is próbáltam már azt hogy levettem a felbontást nem változott semmi. Szoftveres trükk.
Pixelek szempontjából lényeges a dolog.

Tudom mi a valóság, Note 8 után a M10Proval semmi hiányérzetem nincs, annak ellenére, hogy az "ellentábor" mennyire lehúzza a Huawei kijelzőjét, amolyan tesco minőségként titulálva..

Samsung S9+ & Huawei P9

(#23) rdt89 válasza Aryon87 (#5) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy most vetnék meg lábukat a QHD felbontásnál, hisz nekem a Huawei-em egy 2016 év végi modell és Amoled QHD kijelzős. De még így is kiemelkedő az üzemideje :)

[ Szerkesztve ]

(#24) Aryon87 válasza rdt89 (#23) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Melyik modell van neked? Porsche Design?
Nekem úgy tűnik most már lépnek át a QHD osztályába, elvégre a többség ott játszik már

Samsung S9+ & Huawei P9

(#25) rdt89 válasza Aryon87 (#24) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Végül is ráhibáztál, annyi különbséggel ,hogy Mate 9 Pro (olcsóbb verzió a Porsche felirat nélkül). :) Nagyon szép Amoled kijelzője van tényleg és üzemidőben 2-3 napra 7-9 óra SoT amivel bőven elégedett vagyok. 4-5 óra Sot 5-7 napokra elosztva jut. Jók a Huawei-ek bár nekem a Mate 9 Pro-ra még nem sikerült rálicitálniuk, valami mindig kimarad (3,5mm) vagy bekerül (Notch).
Nagyon remélem, hogy a M20 Pro visszakapja a 3.5mm-et és elhagyja a Notch-ot, mert ha nem így történik, kénytelen leszek várni addig, még megfelelő utódot kapok. :)

(#26) Aryon87:
Nagyon szeretem ezt a kütyüt, már 9ik hónapja van nálam (ennyi ideig telefon nem szokta élvezni a társaságomat max 3-5 hónap) és a gsm arena kamera kép összehasonlító felületén nagyon élmezőnybe van még mindig, főleg esti fotózásnál.

[ Szerkesztve ]

(#26) Aryon87 válasza rdt89 (#25) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Asszem azzal léptek elsőként a QHD útjára, de szerintem a jövő évi újdonságok már azzal jönnek ki, kezdve a M20pro-val.
Ha jól teljesít nálad üzemidőben, akkor nem lesz gond később sem. Ennek viszont örülök.

Szerk: Sajna a notch az tuti lesz, a jack meg számomra nem annyira lényeges, én inkább az SD bővítést szeretném visszakapni. Nyaraláson 3 nap alatt betöltöttem a 100Gb szabad helyem a RAW miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9+ & Huawei P9

(#27) ßrainiac válasza Aryon87 (#22) üzenetére

ßrainiac
(PH! addikt)

A huvely azert nem olyan eros kijelzoben tenyleg.. P10 plus vagy pro (tudom is en..) a ceges telom.

(#28) ollie válasza Aryon87 (#22) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Így van, akkor számít fogyasztásban a kevesebb pixel, ha natívan kevesebb, a szoftveres csökkentés szinte semmit sem számít.

(#29) S e t h válasza Aryon87 (#22) üzenetére

S e t h
(PH! kedvence)

az "ellentábor" mennyire lehúzza a Huawei kijelzőjét, amolyan tesco minőségként titulálva..

És ez neked fáj?
Meg mi az, hogy ellentábor?
Ez vmi háború?
Ha részvényes lennék erekcióm lenne az ilyen kommentektől.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#30) Aryon87 válasza S e t h (#29) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Nem háború, csak sok Samsungostól olvasom (különösen egytől, aki már nincs itt köztünk, mert rajtam is túltett trollságban :D ) hogy fúj, milyen kaki a Huawei kijelzője. Ja hogy épp alapbeállításon van kihelyezve az üzletekben, ahol fakóak a színek. Élénk módba állítva máris más a világ és simán ott van ahol kell lennie :)

[ Szerkesztve ]

Samsung S9+ & Huawei P9

(#31) joey04 válasza Aryon87 (#30) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

pont egy s9 mellett volt kiállítva, végigmentem az összes beállításon, de a samu szintjét nem érte el sajnos.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#32) Cranberries válasza <Adamsky> (#11) üzenetére

Cranberries
(tag)

Az LG már 2009-ben megcsimálta a 21:9-es mobilját a BL40-et.
[link]

(#33) doooo

doooo
(őstag)

Majd szóljatok, ha 4K lesz. Az elég hatalmas, ennél biztosan hatalmasabb, és legalább 3 Sony van már ilyennel (függetlenül attól, hogy mikor használja ki az adott telefon, de benne van). Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#34) Barkin válasza ollie (#17) üzenetére

Barkin
(PH! addikt)

Értem, de a kommentedből kb. az jött le, mintha ide azt írtad volna, hogy nem is olyan óriási a képernyője, mert a Honor 8X Max 7.12"-es kijelzővel futott be.

6-7" között az 500-550+ ppi hatalmas felbontásnak számít, függetlenül attól, hogy a Sony átugrotta már néhány modellnél a 800 ppi-t is.

(#35) laleh

laleh
(PH! addikt)

Elődje is szuper, jó üzemidővel kiváló készülék lesz!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés törött is!

(#36) <Adamsky> válasza Cranberries (#32) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Csakhogy akkor - szerencsére - nem lett belőle trend. Ma viszont, mikor egy hülye százat csinál, semmi jóra nem lehet számítani. :(((

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#37) -Skylake- válasza <Adamsky> (#11) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Azta.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#38) ollie válasza Barkin (#34) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Legközelebb pontosabban fogalmazok, hogy ne legyen félreértés.

(#39) Burt1793 válasza Aryon87 (#30) üzenetére

Burt1793
(PH! kedvence)

Aranyos vagy, te pedig samsung hater vagy. 2015 óta QHD felbontású a legtöbb csúcsteló, igen, a samsungok is, erre itt egy cikk, aminek az a címe, hogy "...hatalmas felbontás...", én csak azért nyitottam ezt meg, mert kíváncsi voltam, hogy tényleg 4K-s kijelzőt kap-e a hüvelykmatyi, erre ez is csak egy agyondeformált QHD. Nincs ezzel baj, tök jó felbontás, tök jó a mate10pro is, csak a cím volt ravasz.
Ezt a samsung ellenességedet évek óta nem értem, egyik gyártó sem jobb a másiknál jelentősen, de te olyan undorral állsz a samsunggal szemben, hogy én szégyellem magam. :D

(#40) Aryon87 válasza Burt1793 (#39) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Én sejtettem hogy nem egyből 4K-ra fognak állni, mikor még QHD sincs a gyártónál 1-2 modellt leszámítva.
Nem szeretem a Samut tény és való, de nah.
Épp ma gondolkodtam azon, mi lenne ha a M10pro helyébe bepróbálnék egy S8+-t?... Elvetettem, inkább egy Mi8 akkor, vagy vissza U11-re..
És de, van jobb a másiknál. Míg egyiknél "ez" hiányzik, de "az" erős de nem lényeges, addig a másikban "ez" a lényeges hiányzó dolog és "az" pdig kevésbé, hiába erős... Note8, M10pro pont kiváló példa erre.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9+ & Huawei P9

(#41) antim

antim
(tag)

Kiadhatnának végre egy normálisabb képarányú 9-10cm széles telót, mert ezek a szalagtelók hiába 6-7 colosak, ha ennyire keskenyek.

(#42) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! kedvence)

#anythingforviews

Mondjuk ez még mindig messze van a Dajkó Pál™-féle clickbaitektől.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.