Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz galaxys80 #30 üzenetére

    Azért hagy védjem meg a kollégát egy kicsit: én is lábrázást kapok az iOS-től, meg az iTunes-tól. Nekem sincs egyik sem, én csak próbáltam, és az is elég volt: kaptam kölcsön iPhone 3S-t (ebből is látszik hogy nem mostanában) egy hétre, a harmadik nap után falhoz akartam vágni; a barátnőmnek most 6S van, azzal is volt szerencsém a rusztikus szókincset gyarapítanom; tavaly pedig hozzámvágtak egy McBook Air-t, amit kicsivel több mint egy hét után visszadtam (azért húzta ennyi ideig nálam, mert ki kellett sírnom, hogy inkább használom a sajátomat, mint azt a sz*rt, és a rendszergazdának meg kellett hegeszteni ezt-azt hogy az én windows-os f*som is hozzáférjen a közös dolgokhoz - egyébként tök jó fej volt :) ).

    Én úgy gonodolom, hogy van akinek bejönnek az i-dolgok, és van akinek nem. Én nyilvánvalóan abba a csoportba tartozom, akinek egyszerűen másképpen van huzalozva az agya, és nekem egyszerűen őrjítő ezeknek az eszközöknek a használata. Más meg imádja. Jól is van ez így, csak arra akartam rámutatni, hogy nem kell iphone tulajnak lenni ahhoz hogy véleményt lehessen formálni.

    A hírhez: én a nagy (12.9-es) verziót imádtam, most tavasszal az egyik kolléga ezzel állított be egy meetingre, és nagyon rákívántam. Eszméletlen jó kialakítása van...és akkor ezek szerint most még jobb lesz ;]
    Az egyetlen dolog ami visszatart (azóta is), az a számomra vállalhatlan OS. De hátha lesz egyszer hasonló Android vagy Windows alapon (mert maga a vas, az nagyon rendben volt már eddig is...hát még most)

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák