Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    Semmi extra. Frissített S20 széria új köntösbe burkolva, lebutítva, legalábbis a kistesók esetében. Az egész pereputty "értelmességének" az Ultrát mondanám, ami picit felkeltette az érdeklődésemet. Számadatok alapján érdekes darab. Felnőtt a Huawei mellé kamerában, vagyis gondolok itt arra főleg, hogy képes a 10x optikaira is végre, amit a konkurens már tavaly tudott (P40Pro+), én pedig már akkor elvártam volna tőlük.
    Plasztik hátlap vicces ennyiért (Note20-at játéktelefonnak éreztem a Note10 mellett MM-ben), de legalább nem törik ha leesik, talán a javítása olcsóbb lesz az üveghez képest, de ebben nem vagyok biztos. Töltő és füles és bővítés elhagyása egy nagy LOL.
    Akkuidőben nem számítok csodára, hiába az új Exynos lap, úgyanúgy Titanic lesz, talán a kisebbek lesznek jobban a FHD kijelző miatt). A többi már lényegtelen. És mindez egy "jóárasított" árcimkével...

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák