Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esgabor75

    csendes tag

    válasz pkaresz #366 üzenetére

    Én egy LG G4et fogok P20 Pro-ra lecserélni, közel 3 év használat után. Régóta vártam egy telot amire lecserélném.
    Már előrendeltem, ha valaki egy kicsit is ügyes áruhiteles 10%al megveszi 243eftért. Eladja 28ért a 3d ajándék kamerát, így 215000ft a végösszeg.
    Akkor a fentiek tudatában a sok okos ember aki mindent állandóan lefikáz:
    - Ir port. Nekem fontos már ki is esett mindenki.
    - Sziget. Ha van az a baj ha nincs az a baj. Számomra inkább legyen annyival nagyobb a látható képernyő.
    - Kamera elhelyezése. A fotók 95%át oldalt döntött pozícióban használják. Tehát a lehető legjobb helyen van.
    - Akku üzemidő. Szerintem ebben is verhetetlen.
    - Sebesség. Ha újra töltjük a használt alkalmazást verhetetlen, mert AI megtanulja. Tehát értelmetlen bármely teszteredmény.
    - Ujlenyomat. Kijelző alatt különböző gesztusokkal kiváló megoldás. Így teljes marad a képernyő.
    - Soha nem volt Iphonom biztos az is jó telo. Nem is szidok olyat amit még nem használtam.
    - S8 S9 nézzétek meg a hirdetések fele törött telefonról szól le lehet vonni a lekerekitett kijelző hatalmas előnyét.
    - A fényképeket úgy nézzétek, hogy egy 7mm vastag készülékhez képest mekkora minőség.
    Jó lenne a fórumba csak azok maradnának akiket tényleg ez a telo érdekel.
    Van iphonx s9 fórum ott örüljenek egymásnak.
    Nem szoktam fórumba írni de ami itt megy az már vicc

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák