Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tommmysun

    senior tag

    válasz dezz #113 üzenetére

    Úgy látom nem igazán közelítünk semmiféle konszenzus felé, és egyre inkább elmegyünk egymás szavainak az értelmezésébe, közben pedig egyre kevesebbet beszélünk a cikk témájáról, így ez után a komment után, már maximum a cikkhez közvetlenül kapcsolódóan reagálnék ;)

    ...

    "Az én szemszögemből ugyanígy néz ki... "

    Az előző kommentem kivételével én igyekeztem részletesen rámutatni arra, ami szerintem nem úgy van ahogy gondolod, nálad én ezt nem tapasztaltam, csak ugyanazt mantráztad alátámasztások, konkrét magyarázatok nélkül. De mindegy, nyilván két külön világ vagyunk :D vágom, hogy te ezt nem így látod!

    Az asztal borogatásban a hosszabb kifejtéseddel sem tudok mit kezdeni, ettől az állításom továbbra is helytállónak tartom. Én sem általánosságban beszéltem, hanem erről a konkrét esetről, de teljesen mindegy, nyilván az Amazon nem teszi/teheti meg, hogy lehülyézze a felhasználót még burkoltan sem, ha valóban hülye akkor sem, így fölösleges is ezt tovább boncolgatni, ránk vetítve a szituációt!

    "Csak kezdem úgy érezni, hogy ezt a lehetőséget te eleve kizárod."

    Ne érezd így ;)

    "nagyon is kezdetleges még ez az Alexa"

    Legyen így, de jelzem (még ha nem is hiszed el) a többi sem tud többet! Sőt (kevesebb funkció, főleg a zárt rendszerek miatt).

    "Az általam használt "kizártnak tartom" azt jelenti, hogy az én véleményem szerint valami így vagy úgy van, nem pedig azt, hogy az tény."

    Köszönöm a felvilágosítást ... igaz nem teljesen értem, hogy ezt miért mesélted el. Ebben a topicban egyetlen egyszer használtad ezt a szóösszetételt, és ott sem a szóhasználatot kifogásoltam, csak megkérdeztem mire alapozod azt a nagyon konkrét véleményed!?

    "De vajon tényleg így van? Mintha az imént hiányoltad volna a konkrétumokat..."

    Bocsánat, igazad van, nem ártott volna alátámasztani tényekkel az állításom, hiszen nem mindenkinek "evidens" hogy csak olyan dolgokat jelentünk ki tényszerűen, amikről tudjuk, hogy az úgy is van, nem pedig csak mi gondoljuk úgy! Bevallom először is lusta voltam keresgélni (ezért nem linkeltem kapásból), és most is csak az első szembe jött cikket linkelném ide: LINK

    FONTOS!!! Kérlek, olvasd el a cikket teljesen, mert elsőre megtévesztő lehet! Tény, hogy az idei eladásokban elmaradt a Google-tól, de a "legnagyobb telepített bázisa azonban még mindig az Amazonnak van". Remélem ez megfelel tényként!

    "Ha ezek a dolgok nem evidensek a számodra, akkor azt kell mondanom, te vagy, aki távol áll ettől az egész témától."

    Igazad van, evidens, hogy így van ;)!

    "először még reméled, hogy nem gondolok valamit, utána meg már úgy veszed, mintha nagyon is úgy gondoltam volna"

    ...."remélem" ..... "mert ha" kérlek értelmezd jól ezeket a szavakat a mondatomban! Feltételes módban írtam, nem pedig ténykén!

    "Ez azonban itt ki volt kapcsolva...."

    Te találtál erről konkrét feljegyzést? Csak azért kérdem, mert ugye azt megbeszéltük, hogy feltételezést nem annyira szép dolog tényként leírni .... de tényleg lehetett volt valahol erről szó, nem néztem utána, ezért valóban kíváncsi vagyok!

    ....ami nyilván felróható a usernek, csakhogy az Alexának is felróható (többek között), hogy miért nem vette figyelembe, hogy ez ki van rajta kapcsolva?

    Nem igazán tudom elképzelni, hogy az Alexának ez hol róható fel, azt tette, amit a felhasználó kért! Persze van elképzelésem, hogy te kb. mivel támasztanád alá ezt, de azt hiszem erősen hiányozna belőle az "életszerű" felhasználás, így szerintem nem fontos kifejteni.

    Vedd észre, hogy én az általad említett problémakörnek egy bizonyos esetét hoztam fel és a továbbiakban arról beszéltem.

    Ok, értem, és meg is írtam, hogy az általad felvetett dolog, szerintem is a készülék hibája, de jeleztem, hogy én nem az ilyen esteket említettem, ennek ellenére te - ahogy most is írod - visszatértél a példádra és továbbra is próbáltad úgy beállítani, mintha ezt én user error-nak tekinteném, pedig NEM, csak te próbálod itt is az általam leírtakat más irányba ferdíteni!

Új hozzászólás Aktív témák