Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    válasz fateless #168 üzenetére

    :D
    Gondolom mind másik típus :DD
    De ez azért jó, mert neked sok tapasztalatod van a készülékekkel (már amíg el nem adod őket frissiben..) és össze is tudod őket hasonlítani egymással, aminek akkor van jelentősége számunkra, ha meg is osztod a tapasztalataid :C Ezért külön öröm, hogy ez a teszt is megszületett, köszönjük! :R Az összehasonlító tapasztalatok még értékesebbek.

    Na szóval, akkor a kínai változatot nem igen éri meg megvenni, hiába sokkal olcsóbb, ha a szoftver egy része kínai marad, ill. nem lehet rá másik romot se rakni, se playt, se gapps-ot, élete végéig rajta marad az eredeti 4.0.4-es rom. Ha jól olvastam, akkor a nemzetközi verzión mindezek mennek. Másik recovery, rom, play, gapps, minden. Nem is értem a 2 simes topikban így miért ajánlgatta valaki a kínai verziót :U
    Csak azért az én szememet is csípi, hogy a kínai verzió mennyivel olcsóbb :U

    Olvastam, hogy több napig kitudja húzni egy töltéssel, de mennyi a telefon töltési ideje 0->100% ?
    Csak azért kérdem, mert a Thl W8-nál ez az idő pl több mint 5 óra, szóval vannak nagy különbségek!

    Ja, erre a platformra nincs olyan program mint MTK-ra az SP flashtool? Mert ahhoz nem kell se recovery, se semmi...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák