Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Silkó

    veterán

    válasz .Szaki. #45 üzenetére

    Sehol nem láttam tényleg hivatalos kimutatást arról, hogy valóban kártékony-e az egyre növelt kapacitású gyorstöltés, nem csak mobiltelefonnal kapcsolatban, egyéb akkus eszközzel ismertetve sem. Ugyanúgy, ahogy az állítólag 80%-ig tölthető akkukról sem (akkus kerti gépekkel is foglalkozom többek közt, de sosem kaptam ilyen jellegű visszajelzést).

    Egyébként is túl van ez misztifikálva, az eszköz van értem, nem fordítva, így szükségszerű, hogy legyen mindig megfelelő töltöttség benne, mert a legtöbbeknek elengedhetetlen eszköz az okostelefon a mindennapokban.

    Amúgy meg nem látom értelmét nagyon óvni az aksit, mivel mire valóban lesz számottevő üzemidő romlás, addigra már úgyis túlad rajta az ember, más helyett meg minek izguljak.

    Nemrég adtam el egy rokon iPhone 8 Plus-át, amit előtte pár hétig én is nyomkodtam és ami bő másfél éves lévén 85%-os aksival bírt, mégsem éreztem különösképpen, hogy rosszabb lett volna annak a mobilnak a teljesítménye vagy az üzemideje, mint a saját, 96%-os, majdnem egy évvel később vásárolt iPhone 8 Plusomnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák