Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz bernel #6240 üzenetére

    Nem vagyok paranoiás. Beregisztrálok, megadom az adataimat, nincsenek titkaim. Aki meg ettől parázik, az ne használja. Szerintem 10-ből 8 ember nem is tudja, mit fogad el, de köztük vagyok én is, nem tagadom. Tegye fel a kezét, aki egy program telepítésekor végigolvasta a feltételeket?! Next-next-next...csak hadd használjam már!
    Oké, van benne igazság, de túl van misztifikálva ez a téma, hogy a csúnya Google felhasználja. Húha...

    ###

    Netes reklám, na ez már nekem érzékeny terület. Én bizony használom az uBlock Origin-t, és tudom mindenkinek ajánlani, és igen, tisztában vagyok vele, hogy "ördögtől való" dolog, de engem az őrületbe kergetnek a reklámok. És nem azzal van bajom, hogy van az oldalon 2-3 banner, hanem hogy telesz*arja az egészet féloldalnyi izgő mozgó zenélő reklámmal, legyen az PH, YouTube, tök mindegy, élvezhetetlen a tartalom. Egy videót nem lehet megnézni anélkül, hogy a baromságaikat végig ne nézzem. Illetve nem, nekem nem kell végignéznem. Átestek a ló túloldalára...

    Fura ez az egész, nem fogok azért venni 200.000 forintos X dolgot, mert ott a reklám. Ha majd akarok venni, akkor megkeresem magam, és megveszem. Tudom, nem mindenki ilyen.

    Az én mobilomra (WP) sajnos nincs reklámblokkoló, hát nem is böngészek rajta sokat, szinte csak a PH-t, de botrányos, tele van minden baromsággal.

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák