Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simico

    aktív tag

    válasz Szili17 #11163 üzenetére

    A pomázi példád valid, az teljesen érthető a Waze részéről, bár én sem szeretem - a morális részén túl többnyire az én tapasztalatom szerint az ilyen helyeken ha baloldali kerülőt csináltat, akkor sokkal nehezebb a (szinte) beállt főútra balkanyarral visszacsatlakozni, nem egyszer hátrébb vagy ugyanoda tudtam csak visszasorolni mint ahol eredetileg voltam a sorban. Az általam ismert helyeken ha látom, hogy ilyet csinálna, akkor csak legyintek és nyugodtan gurulok tovább a dugóban. Azt viszont nem tudom mire vélni, amikor kis szabolcsi faluban a töküres (de tényleg! én voltam az egyetlen mozgó autó a faluban) főútról levisz a párhuzamos földútra, hogy kétszáz méter múlva visszavigyen. Az ilyenekre értettem, hogy szerintem nincs jól beállítva az adott utak / szegmensek típusa és prioritása - ezeket jelezni is szoktam.

    Elmésen kihelyezett táblák témaköre. Hát, én a darabolást inkább meghagyom másnak... most nincs türelmem ehhez, elszabni meg nem akarom a térképet. Meg a szomszédos utcákat is be kéne akkor már járni, hogy azokban is van-e korlátozás, feleslegesen ne küldjön át egyik harmincas utcából a másikba senkit... Ha szabi végéig meggyógyulok, akkor majd biciklivel felmérem a terepet.

    Többiek: köszi, most sikerült megtalálni az utazásaim. Már mutatja is a táboros köröket, ennek ellenére azt írja, hogy még nem jártam be azt a területet :D

Új hozzászólás Aktív témák