Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tesztelo.hu

    senior tag

    válasz Szili17 #10810 üzenetére

    "a két baloldali sávból ezeken a helyeken "hirtelen" (azaz sávnyitás nélkül) kanyarodó sáv lesz"
    WRONG! 3 sáv van, a belsőből lesz "hirtelen" kanyarodó és nyílik belőle mégegy. Basic mondatértelmezés, pedig te magad írtad."

    Igen, ez *hatalmas*, lényegi különbség, ahhoz képest, amit írtam. Kb. 50 m-rel később nyílik a "mégegy", mint ahol az első balra mutató nyíl fel van festve. Ez autóval 50-nel haladva pár mp lehet... Így én maradok a középsőben, és figyelni kell, hogy hoppá, az sem egyenesen megy tovább (ahogy eddig), hanem kanyarodik. Miért kellene erre számítanom? Persze, vannak helyek ahol 2 kanyarodó sáv is van, de azért legtöbbször csak 1 van.

    Azért annyira nem legforgalmasabb útja, hogy van ez meg másik kettő. Fejből mondok még 10 ilyen forgalmas utat.

    Most mondjam azt, hogy te sem tudsz szöveget értelmezni? Nem azt mondtam, hogy a legforgalmasabb, hanem hogy az egyik legforgalmasabb. De ez sem más, mint színtiszta kötekedés, ahogy a kolléga is leírta, semmi a köze a lényegi mondandómhoz.

    De ha mondja, hogy tarts balra/jobbra, akkor jó, ezek szerint nálam volt valami készülékhiba, hogy nem mondta, amikor arra jártam. Részemről a témát lezártam.

Új hozzászólás Aktív témák