Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Norb79 #35 üzenetére

    "vagy tényleg éhenhalás van mindenhol"
    Nem vagy messze a valóságtól, de ennyire nem rossz a helyzet viszont az (csinált) infláció és a rezsi emelés (márakinek) sok ember pénztárcáját megbolygatta és sajnos már kétszer át kell gondolni mire költünk.

    Meg a termék felhozatal is kezd egyhangú lenni.. most őszintén hány ember fog 14 Pro Max-ról 15 Pro Max-ra váltani? Vagy éppen S22 Ultráról 23-ra váltani? Olyan minimális a különbség az új terméknél hogy nem éri meg beruházni inkább várnak pár évet.

    A másik meg a noname boltok elterjedése. Régen volt az iPon meg az Extrémdigitál meg a HA azokon mindent be tudtam szerezni jó áron.
    Most annyi noname bolt van és olyan "olcsón" adják a termékeket, hogy nem éri meg 1500Ft-ért olcsóbban itt megvenni használtan a cuccot. Sőt legtöbbször a használt cucc itt drágább mint a noname online boltban az új. Oké persze gyári gari, bolti gari a különbség de ez nem mindenkit érdekel.

    Én is úgy vagyok vele hogy előbb megveszek egy terméket újonnan 1 év bolti garival 50k-ért mint egy használtat 65k-ért 2 év gyári garival. Tessék már is vesztett az illető egy vevőt.
    Főleg ha mondjuk egy CPU-ról van szó ami örök meg egy ha ésszel használjuk.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák