Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacee1986

    senior tag

    válasz fokukac #928 üzenetére

    Azt nem néztem, hogy mennyivel tölti, de már nekem se írja hogy gyorsan töltené. Eddig nem vettem észre, mert általában este töltöm.

    Androidpolice-on is fent van már.

  • fokukac

    nagyúr

    válasz fokukac #928 üzenetére

    na, így 2 hét elteltével gyorstöltés témakörben annyi változott, hogy bizonyos 3rd party töltőkkel és kábelekkel ismét kiírja, hogy gyorstöltés.

    - a kocsiban lévő aukey QC 3.0 szivargyújtó-töltővel és egy amazon-ról származó "Techole" márkájú USB-A-C kábellal hajlandó gyorsan tölteni, és tényleg gyors is, 10 perc alatt beledobott 20%-ot, és picit több mint egy óra alatt fel is töltötte.

    - Egy asztali, szintén QC 3.0-s Aukey töltővel és ugyanezzel a Techole kábellal ugyanúgy kiírja, hogy gyorstöltés, és olyan 1 és negyed óra alatt fel is tölt.

    - Ugyanezzel a töltővel és egy Aukey márkájú USB-A-C kábellal szintén gyorstöltést ír ki, olyan másfél óra alatt tölt fel, ilyen 2000-2100 mA-t ír ki az Ampere alkalmazás.

    Ugyanezzel az asztali töltő-típussal, de egy másik, Remax márkájú USB-A-C kábellal (amivel korábban ment az akár 2,8 amperos gyorstöltés) most csak síma töltést ír, 1300-1500 mA-ral.

    A gyári pixel töltővel továbbra is lassan tölt, olyan 2,5-3 óra. Nem tudom, ezt mikor hozzák helyre...

    A vicces az, hogy a Gugli sajtóközleményében azt írják, hogy más gyártók kábelével nem megy a gyorstöltés, de a saját töltő nem érintett. Nekem most pont fordítva van.

    Persze a fenti Amper-értékek a feszültség ismerete nélkül nem mondanak sokat.

    [ Szerkesztve ]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák