Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz mgTerminator #8020 üzenetére

    Ugyanazokat a programokat használom, és ugyanazokat szedem ki a zipből, telepítés előtt, csak újabb cm7-nightly esetén xarakodik, más romoknál semmi hiba.

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

  • BoB

    veterán

    válasz mgTerminator #8020 üzenetére

    "Akkor honnan tudod hogy szétgányolta?"

    Idézem:

    "Kedves mindenki, most jutottam el arra a pontra, hogy kukába dobom mind a két készüléket, amit a párommal vettünk uszkve két hónapja.
    A telefonokon CM fut, naponta frissítem rajtuk, de úgy tűnik, a legalapvetőbb dolgokat nem képesek javítani a szoftveren. A problémák teljesen egyformán jelentkeznek a két telefonon, úgyhogy nem gondolom, hogy bármelyik a készülék hibája lenne."

    Tehát ő is elismeri hogy nem hardveres a gond. (persze kivéve wifi, gps, az más tészta)

    "1) A telefonon nem lehet rendesen telefonálni. 10 hívásfogadásból 3-4 esetében néma a telefon, csak a felfüggesztés gomb kétszeri megnyomására adja be a hívót. Vodafone és Telenor hálózaton egyformán csinálja.
    2) A telefon hívás közben eldobja a rádiójelet. Minden 5 percnél hosszabb hívás megszakad, újra kell tárcsázni. Vodafone és Telenor dettó.
    4) A telefon sokat fagy, az akksi kivétel napi rutin.
    5) A telefonokon ADW launcher fut, próbáltam Launcher Prót is. Laggol, akadozik, baromira szaggat alap használat közben. Launcher megbolondul, újra indítom, megint szarakodik, megint újraindítom.
    6) Újraindulás nélkül dob ki pinkód ablakot mindkét telefon, Vodafone és Telenor simmel egyaránt. Mindkét sim új, direkt ezért cseréltem őket.
    Egy szó mint száz, rohadtul belefáradtam, hogy gyakorlatilag teljesen használhatatlan a telefon arra, amire való, nem tudok hívásokat fogadni, állandóan megszakad a vonal, és napi szinten indítom újra a telefont, óránként a launchert."

    Nos mivel ezek közül én egyiket sem tapasztalom, és nem hardveres a hiba, akkor ki tudja mi tehet róla? Fogalmam sincs.... :))

    A léegrosszabb az egészben az, hogy amikor majd egyszer túl akarsz adni rajta nem kell senkinek sem mert "mindenki tudja hogy ez egy szar ami folyamatosan lefagy szakad a hívás stb".

    [ Szerkesztve ]

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Új hozzászólás Aktív témák