Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slukkica

    őstag

    válasz havri1 #6028 üzenetére

    Felraktam az újabb MIUI-t, de nem veszek észre változást, valaki gyakorlatban valamit?

    Mostanában nem volt olyan nagy változás, inkább hibajavítások voltak. De a hívásrögzítés kapcsolása a 14-es új, ill. a hangerőgonbra a képernyő felébredése is új. Mindkettőt a menüben lehet kapcsolni.

    Attól hogy nem full wipe-al teszed fel a ROM-ot attól még mindent felteszel :)

    mgTerminator:

    Igen beállítom és használom + nyomok egy stressz tesztet. Eddig nem fagyott. A megfagyások szokszor men a proci freq miatt van hanem nem bírja a GPU a +10% és +20%-os húzásokat. Egy időben nagyon sok kernel készítő húzta ezen érteékeket. Szerencsére rájöttek erre és mostanában használhatóbb cuccokat csinálnak :DD

    Rendszer használat közben ONDEMOND-ot szoktam nyúzni, míg Quadrant és Stressz közben PERFORMANCE-t. A LAZY-sem rossz, csak nekem, ill a szememnek kicsit lassan gyorsul vissza :))

    (#6030) toto0569:Hamarosan feltöltök egy teljesen saját MIUI-t. Szerintem gyorsabb, jobb és 2.3.7-es android és MIUI 1.10.14-re épül.

    (#6034) xnace:Igen vissza, viszont okosan kell használni különben többet árt mint használ :) Csak a legfontosabb programokat rakd vissza vele és rendszer adatot SOHA!

    (#6038) kolosanyi:LAZY mód csak az újabb kernelekben van.

    (#6044) xnace:Magától nem fog megállni, neked kell és utánna írja ki hogy mennyi error értéket kapott. De ha nem indult újra a teló, akkor nem lépted át a kritikus hőmérségletet! :D

    (#6046) xnace:Kivéve ha az OC kombinálva van "Deep Idle" funcióvan. Most tesztelem. A jellegzetessége hogy gyors mint állat amikor kell, amikor meg lekapcsol a képernyő, akkor hamarabb alszik el mély álomba. Egyetlen hátránya eddig hogy egy nagyon picit várni kell amig felpörgeti a CPU-t. Mondjuk a mp tört részéig :D

    [ Szerkesztve ]

    ₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Új hozzászólás Aktív témák