Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hjanos1

    senior tag

    Újabb Telenor 4G kör:

    Facebookon beírtam nekik a problémát, ezzel elértem, hogy felhívjanak a technikai ügyfélszolgálattól!!!
    Sajnos ugyanúgy nem tud segíteni. Azt javasolta, hogy lépjek kapcsolatba a Huawei-el. Ezt hamarosan meg is lépem, csak attól félek, hogy pingpongozni akarnak velem gyártótól szolgáltatóig.

    De eszembe jutott egy másik dolog is:
    Most már egyértelmű, hogy a Telenor 4G tökéletesen működik 800MHz-en (Band 20).
    A másik sávon amit nagyobb városokban használnak (1800MHz, Band 3) csatlakozik, 1-2mp után mielőtt lenne adatkapcsolat ledob a központ és utána csak 3G-re csatlakozik vissza.
    Lehetséges-e, hogy valami a telefonnal van hardveresen/szoftveresen, amiért nem megy egyáltalán az 1800Mhz?
    Telekommal mint írtam próbáltam és tökéletesen ment, ahol nem volt 800MHz, viszont pont olyan helyen (Infopark), ahol akár lehetett a Telekom 2600MHz-s sávja is...
    Szóval akinek van ilyennel tapasztalata, az ne tartsa magában.

    A dolgot nehezíti, hogy nem tudjuk lekérdezni a frekvenciasávot semmilyen alkalmazással (aki tud szóljon!), illetve hogy nem egyszerű (legalábbis nekem) 4G képes Telekomos nanoSIM-et szerezni.
    (Vodafonenak meg ugyebár 800MHz-es a hálózata, azzal nincs gond)

    [ Szerkesztve ]

    The Factory Must Grow

Új hozzászólás Aktív témák