Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz s3nsitivity #141 üzenetére

    Valamilyen szinten egyetértek, de csak az S3 korszakig, elárulom hogy miért ... az csak egy dolog hogy néha meg-meg röccen a beállításokban a Samu és az LG de most őszintén tényleg buta elég buta a stock droid (még egy % akkukijelzés sincs), N4 után mára már rájöttem arra hogy nem a telefon sebességét kell nézni hanem adott készülékre az alkalmazások optimalizálását, mivel mire is jó egy okostelefon ? hát arra hogy alkalmazásokat futtatunk rajta, míg N4 telefonomon a Facebook és még sok népszerű alkalmazás is elég döcögős volt addig az S4 és G2 most folyékonyan fluidan gyönyörűen futnak :D

    Szóval nehogy félreérts nem rossz a Nexus és a stock droid ez nem vitatom, de vajuk be őszintén mára már kicsit megkopott a fénye és lassan sebességben a bloatware telefonok is beelőzik, mert ugye már olyan erős hardver van a telefonokban hogy szinte mindegy hogy stock vagy bloatware van rajta, szinte ugyan olyan gyors és ugye ne felejtsük el a beépített kényelmi funkciókat és szolgáltatásokat sem !

    Én nem nagyon értem a N5 felhasználókat, ugye mindenki szétromolja a telefonját, de most őszintén ugyan ezt megtudná csinálni egy G2 -el is ami azért hardveresen sokkal fejlettebb (szebb kijelző, erősebb akku, infra port, Wolfson Dac stb.) :K

    És azért azt se felejtsük el hogy nálunk egy kalap alá van véve a N5 és G2 mert itthon mindkét telefon 1 árban kapható, közben külföldön a 350$ és 600$ között nem kis ár rés különbség van, szóval csak a stock droid és Nexus felirat miatt nem hinném hogy megéri a G2 -el szemben, persze ez csak az én véleményem ! :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák