Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz dobolson #5350 üzenetére

    Hát, én is arról jöttem, és azért mikor haverommal néha összefutok, aki azt tőlem megvette, sokszor rá kell csodálkozzak, hogy mennyire is jó volt anno az N4! És mennyire jó még ma is! Persze, az idő eljárt felette, de ez a topik közelről sem pörög úgy, mint anno azé... Szerintem ez meg sem fogja közelíteni a 60000+ bejegyzést...

    De persze a véleményem továbbra is az, hogy pöpec kis gép ez, nagyobb/súlyosabb problémák nélkül. Akinek nincsenek hardcore igényei, meg nem nagyobb kocka (vagy geek, kinek hogy tetszik :) ) nálunk, azoknak a mai napig tökéletesen megfelel. A kamerája meg egyenesen kiemelkedően jó! Le is írták a PH-s fényképezős teszt végén, hogy bár a 6P-t tesztelték, ebben ugyanaz a kamera van.

    Azért én kíváncsi leszek az eljövendő Nexus-okra, hogy a Google melyik irányba megy majd el! A saját Hi-Tech szolgáltatásait (akaratát?) helyezi majd előtérbe még jobban, vagy inkább a tömegtermelésre állnak majd rá? Megmondom őszintén, az utóbbinak nem örülnék, mert akkor sokat bukna a Nexus készülékek már amúgy is kissé megtépázott nimbusza.

    Krisztián
    Ez a videó remek példa az első soraimban írtakra! Mikor haveromnál azt látom a csont szűz droidra visszacsinált N4-en, hogy 30 alkalmazás van megnyitva neki, és kb. meg sem kottyan, akkor azért ott el szoktam kicsit gondolkodni... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák