Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    válasz zsirfecske #22543 üzenetére

    sokkal nagyobb a hibalehetőség, példa: 12 őszén közvetlenül megjelenés után vettem egy 1. gen. N7-et aminek villódzott a kijelzője, wifi-n auto és 20%-30% háttérvilágítás alatt (wifi antenna szar árnyékolása okozta), mint kiderült kifogtam egy fasza szériahibásat amit az árusításának első kb 2 hónapjában tömegesen szórtak ki, a 2013-ban gyártottakkal már nemigen volt hasonló probléma
    éppen ezért nem győzőm hangsúlyozni (és nem csak én hanem tömegek is akik már hasonló tapasztalattal rendelkeznek) hogy soha nem szabad első szériás termékeket vásárolni
    az hogy neked semmi bajod nem volt vele annak köszönhető hogy beleestél abba a nagy hányadba akik nem hibás terméket kaptak, csakhogy első szériáknál sokkal nagyobb az esélye hogy hibás terméket kapsz, ezesetben pedig nincs egyáltalán garantálva hogy ha te azt megreklamálod akkor ki is cserélik mint ahogy az én N7-emet sem cserélték/javították hanem végeztek rajta egy "szoftverfrissítést", érthetően én is fel voltam háborodva mint ahogy xda-n és asus fórumon is rengetegen, akiknek pedig kicserélték még a legelején sokszor ugyanúgy villódzott a cserélt vadiúj készülék is
    garantálom hogy ha te is megjártad volna ezt az utat nem éppen így vélekednél...

Új hozzászólás Aktív témák