Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Cifu #54 üzenetére

    A szülőfalumban láttam, hogy valami távoli terv szerint lesz 30 megabit az utcánkban drágábban. Akkor arra gondoltam, hogy a kábeltévét kiviszik odáig, mert a telefonhálózat túl messze lenne ahhoz. De valószínűleg csak a helyi víztoronyra szerelt wifis alternatíva lett az.

    Mondjuk ott a falun valószínűleg nem rosszabb egy mobilnetes megoldás is, mint a wifi vagy madzagos. Főleg, mert a többség nem célcsoport az internetnek.

    Mondjuk én hajlandó vagyok 560 forintot fizetni a kamu telefonért, hogy cserében vagy 3000-rel kevesebbet fizessek. Gondolom valami statisztikához vagy támogatásokhoz kell nekik a sok kamu telefon előfizető. Régen kamu tévé csomag is volt, pár százasért, ami szintén csökkentette a végösszeget. De most már az iptv esetén árnövelő lett, így nem is kértem. Egyébként lehet azt hiszik, hogy van itt is digi (invitel), mert csak 2-3 éve lett ilyen gáláns az ajánlat.

    Másrészt érthető, hogy falun drágább a beruházás. Itt egy kábelt behúztak és 10 lakást kiszolgálnak. A kábelhossz utáni adó még mindig létezik, nem? A trükk, hogy a listaár most is 11 ezre körül van és mindenféle akcióként csökkentik az árat, ha van versenytárs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák