Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz kenwood #427 üzenetére

    Értem, mire célzol. Ezért is nem részleteztem a saját sztorimat, sokaknak van ilyen más szolgáltatóval és nagyon-nagyon sokaknak a T-vel. A minta nem reprezentatív. Oké. Viszont ez azon, hogy korrupt, aljas szervezet, ezen nem változtat. Ezt a vak is láthatja, ha végigpörgeti a topicot és/vagy nézett híradót 1 évvel ezelőtt. Ez az, ami alátámasztja a T objektív rossz megítélését.

    Pl: Ha nekem a telekom (igaz, hogy a szomszéd lépcsőházban csodák csodájára elérhető diginél 3-szor drágábban, egy tized olyan sebességgel) 100% hibátlanul szolgáltat, attól még meg lehet a véleményem róluk, mikor tudom, százmilliókból fejlesztenek szarul működő, primitív, középiskolai szintű webshopot közvetetten az én adómból. Szerintem minden erkölcsi alapom meg lenne az elítélésükre, ebben a fiktív helyzetben is. (Teljesen fiktív, mert én még csak olyat éltem át, hogy extra drágán nyújtottak szar szolgáltatást, de 100% biztos vagyok benne, hogy volt már példa a történelemben az ellenkezőjére is, úgy, ahogy állítod.)

Új hozzászólás Aktív témák