Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz Stieve #2326 üzenetére

    Szia Stieve! Pontosan ezt vallom én is, hogy minden gerinc és betegség más. Azért írtam sok felkiáltó jellel, hogy az én gerincemről van szó. Nem személyeskedtem, magamról írtam. Olvashattad, amit a férjem barátjáról írtam, leszakadt porcok, sérvek és nem kell műteni. Minden szervezet más, és az idegi nyomás se mindegy, hogy hol van. Sajnálom apukádat, mert a szétcsúszott csigolyákra sajna nem sok más megoldás van. Tudhatjuk, hiszen bennünket is erre műtöttek meg. A sima gerincsérvről tudom, hogy van más lehetőség is. De nekem az első, második, harmadik sérv is ki volt szakadva, bottal jártam, vagy úgyse, mert nem bírtam lábra állni. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy elhanyagoltam a betegséget, mert fontosabb volt a munka. Aztán meg késő volt. Most kiderült az is, hogy gerinccsatorna szűkületem is van. Örülök neki, hogy szép lassan gyógyulgatsz, már itt az ideje, megszenvedted te is a magadét. Érdekes ez, mert a műtét után jobban voltam, úgy mint te is, csak 2-3 hét elteltével kezdődtek a bajok. Nyilván én is megkérdezem más orvos véleményét is, nem fogok egyből bólogatni a műtétre. Minden nap megyek a lányommal kerékpározni, hogy erősítsem az izomzatomat és próbálok időt szakítani a házimunka mellett másféle mozgásra is. Egy a baj, mindenre zsibbadással válaszol a lábam, a derekam meg leakar szakadni. De azért próbálkozok. Vigyázz magadra és gyógyulgassál!

Új hozzászólás Aktív témák