Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombor99

    csendes újonc

    válasz hcl #714 üzenetére

    Hát, én olyannyira vizuális típus vagyok, hogy rám még annyira se tapad a programozás, "mint parasztgyerekre a kosz", vizuálisan még összedobálok valami egyszerűbbet, de ha kódsorokról van szó, akkor ha nincs lehetőségem minden egyes részlethez segítséget lesnem valahonnan, akkor meg vagyok lőve, pedig az egyik tantárgyunk programozás. :N A hálózatos dolgokkal pedig ki lehet kergetni a világból, inkább minél aggódóbb hangnemmel rávágom, hogy túl bonyolult, csak sikerüljön valahogyan leráznom. :(

    Előző tanév végefelé, végre visszamehettünk digitális oktatásból személyesen, viszont azonnal következő héten "próbaérettségi"! :Y Alap tantárgyak szépen mentek, de informatikából mindenkinek iszonyatosan gyászos lett a teljesítménye, az igazgatónk a fejébe vette, hogy "biztos összebeszéltünk, hogy ne tanuljunk, azért nem ment senkinek se"! :(( Persze emiatt mégegyszer megíratta velünk! :((( Mint az sejthető, ismét majdnem mindenkinek gyászos lett, kegyelem kettes lett végül, hogy számunkra ne végződjön bukással! :( Tanulság: a jelenléti oktatáshoz képest a digitális oktatás egy szem mazsolát sem ér! :N

    A programozás tanárunk mondta azt a mondást, hogy:
    "A programozó egy lusta állat, másol ahol tud, valamint különféle forrásokat vesz igénybe munkája során, sosem csinálja fejből az egészet."
    Teljesen jó értelemben mondta, és igaza is volt, senki se képes ennyi mindent memorizálni, egyszerűen képtelenség. :K

    Jó pap is holtig tanul. | Senki se tökéletes.

Új hozzászólás Aktív témák