Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DJGABI #873 üzenetére

    DVD-re nem éri meg kiírni. Ugyanis ez a jelen adatmennyiségnél ez (250GB/4GB) 62,5 lemezt jelentene ha darabolnék, de mivel nem teszem az 70 lemez. Ez úgy (nem találtam 170ft/db ár alatt) 70×170-et vagyis 11900ft-ot jelentene. Erre rájön, a lemezenekénti csak 10 perces írási idő, ami további 11,6 óra (valójában szerintem szöszélessél válogatásal együtt 20 óra inkább) még ha óránként csak 1000ft-os órabérrel számolok az is további 10ezer ft (amortizációs díj még így sincs benne), akkor végeredménybe kijön 225000ft ha a legelnézőbb és a legjobb fej vagyok, de ha reális akarok lenni akkor inkább olyan 30 ezer lenne ez. Ezzel túl sokra nem mennék (pláne a kiszámláz opcióval) hiszen akokr lenne egy rakás fizikai helyfoglalásom is, meg egy elméleti tartozása a tagnak további 30 ezerről.
    Nem mellelsegleg ilyenkor a helyében jogosan felvetném, hogy miért nem vett egy 500GB-os HDD-t, (8000ft) és másolta át arra 1 óra alatt (1000ft) és akkor megállunk 30 helyett 9000ft-ban? és gyorsabb, és kényelemesebb, és még helye is van ... szóval itt ezen a ponton én is inkább ezt választanám.

    Egyébként szóltam neki, hogy jöjjön a cuccaiért. Úgy volt h szombaton egy lehetetlen időt mondott, ami nekem nem volt jó. Vasárnap majd jön. Nem jött. Szóltam hétfőn, nem volt képes emberi időben sem ideérni, mondjuk sok emebri időt én lőttem ki az egyéb elfoglaltságaimmal.
    végül mondta a mai napot, ami nekem volt nem túl jó (ráadásul e közben ő egy baleset miatt dugóban araszol, ma sem fog ideérni értelmes időben, 19:44 és még 2+ órára mondja h ideérne ha jöjjön, inkább ne ... ) a holnap, holnapután meg a péntek és a szombat délelőtt nekem nem jó, szal most azt mondtam neki h szombat délután/vasárnap valamikor az opciója.
    Ha vasárnap 23:59-ig nem viszi el, akkor hétfőn délután szomorú hangon közlöm vele, h elszállt a partició az összes cuccával együtt, és hogyha jött volna időben legalább az ő cuccia megmaradtak volna ...

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák