Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Diabolis #898 üzenetére

    ez a furcsa nekem is, hogy ha jól végzem a munkám, akkor többet lehet pihenni, mert minden megy tökéletesen :D ...ha viszont gebasz van, akkor azt a felhasználók érzik először és azonnal megtalálnak... (pár éve volt váltás vállalatirányítási rendszerben, akkor indulás előtt pár hónap alatt valami 400 hibát jelentettünk/javíttattunk és általános jelenség volt, hogy bent lehúztam 8 órát, majd otthon is néha +8-at rá... ezt így hónapokig, hogy indulás után csak 20-30 hibajavítás fusson átlagban egymás mellett) ...most normálisabb a helyzet: 1-2 kisebb javítás fut meg majdnem 1 tucat fejlesztés...

    ...utp kábelt kunyeráltam már én is munkahelyről :) olcsó a beszerzési forrás, amúgy is a központban voltam és rákérdeztem, hogy mennyiért adna 20-25m cat5e kábelt: természetesen ingyé... előtte volt, hogy behúzta a digi hozzánk az optikait és a kábelezés kialakítása óta volt pár átrendezés a lakásban, így a routertől a gépig 1 nagyobb gányoláson (kábelcsatornás díszlécet leraktuk és rájöttünk, hogy a sarkon nem fog elfordulni a csatlakozó, így vágtam-gányoltam :D ) és pár csatlakozón ment át a jel... gigabit helyett pedig 100megabiten csatlakozott... annyira nem vagyok benne hálóban, nem gondoltam hogy a toldásokra ennyire érzékeny... (infós mondta nálunk, hogy ezzel ha direktben húzom a gépre a routert, menni fog a gigabit: igaza is lett)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák