Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Bemasolom En is ide azt, amit a masik topikba irtam, ha mar van erre kulon topik. :)

    Nekem anno egy eset betette a kaput annyira, hogy elkuldjek mindenkit a picsaba, es kozoljem, hogy kiszallasi dij 10k, minden megkezdett ora ezen felul szinten 10k, tehat mar az, hogy odamegyek es koszonok, 20k. Mindezt olyan 2006-7 korul. Azota ilyen teren En vagyok a csaladban a fekete barany, gyakorlatilag nincs kommunikacio bo 10 eve. Rohadtul megerte. Ha tudom, hogy ez ilyen konnyu, szerintem 5 evvel korabban meglepem. :D

    Az ominozus eset az volt, hogy meg mindenkinek segiteni akaro kis tollas seggu marhakent levonatoztam 2,5 orat rokonhoz, merthogy jujjujjujj de nagyon fontos ES surgos szamitogepes problemajuk van, menjek mar segiteni. Vonat ele nem jottek ki az ujonnan, szalonbol fel evvel az elott vett kocsival, merugye dolguk van, biztos megertem. Perszeb+, siman setalok meg buszozok meg 40 percet, alig 20 kilonyi cucc van nalam. A dolguk az volt, hogy ment a TV-ben valami musor, amit szeretnek egyutt nezni es ez mar hagyomany, "szoval erted na".
    Odamentem, megkinaltak csapvizzel es popcornnal nem vicc, aztan kozolve lett, hogy a csapvizet ne folyassam, mert draga, jo az ugy langyosan is, ugyanolyan az ize ugyis (itt mar tikkoltam erosen), aztan kozolve lett a hatalmas problema:
    Voltak nyaralni, es le kene masolni a fenykepezorol a kepeket a gepre, de nem tudjak, hogy kell. Plusz info, hogy lemondtam emiatt egy randit is. Lemasoltam a kepeket, mert megigertem muternak, hogy kedves es mosolygos es igazi kis kibeb@szott cukorfalat leszek, merugye fontos, hogy egyutt tartsuk a csaladot meg stb.
    A dolog vegere mar nem emlekszem teljesen, csak arra, hogy az utolso szertefoszlo idegszalaimmal kapaszkodok a valosaghoz, a verengzes elkerulese erdekeben, de valahogy igy tortent:
    A vonat arat se ajanlottak fel, hogy kifizetik. Ugy, hogy a vonat ara az akkori heti eletbenmaradas-penzemnek ugy a laza 70%-at tette ki, es ezt finoman celozgatva el is mondtam nekik.
    Remegtem az idegtol, de elkoszontem mosolyogva, hala egnek az osok mar elemjottek, nem kellett hazaig cipelni a 20 kilonyi loszart, ami nalam volt.
    Ezek utan jott az, hogy amikor telefonon beszeltek muterral, akkor mondtak neki, hogy igen, ott voltam, meg minden, de eleg bunko modon amint vegeztem le is leptem, egy szot beszelgetni nem maradtam, es amugy is szerintuk rosszul masoltam le a kepeket, mert a gepen a fele homalyos.
    Na, itt tortent az, hogy mindenkit elkuldtem a jo edes... Oda ahova valo es kozoltem, hogy akkor innentol barmilyen ilyen segitsegnek az ara ennyi meg annyi.
    Nagy csaladi banzalyokon ahova en nem vagyok hajlando menni, legalabbis ha a csaladnak ez az aga jelen van mai napig fel-felmerul, hogy en mennyire szemet vagyok, hogy ket kattintast csinaltam, oszt ugy teszek, mintha a vilagot valtanam meg...

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák