Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz nyisziati #148 üzenetére

    Most fogok utazni 250km-t anyámékhoz, ülök kocsiba, rakom a tetőre a tábla bútorlapot a boltból és viszem le az asztaloshoz. Mert más rendes asztalos nincs, de ő elvben jó csak nem tudott szerezni 2 hónap alatt sem fényes fehér lapot, mert aki hozza az anyagot ott nincs. Sima, alap, fehér bútorlap, amiből kb. az összes fürdőszoba bútor készül. Az első falerakatnál 6 féle van, raktáron úgy 100 tábla mindből nyiregyen ;] Szóval hazabuszozok és elviszem a kicsi műhelyébe valahogy és talán 6 hónap után lesz muternak bútora.

    Gondolom a végösszegben nem lesz benne, hogy igazándiból az anyagot én szereztem be és vittem el hozzá. Kicsit paprikás voltam, vissza is kérdeztem, hogy amúgy a lerakatnál méretre is vágják és zárják a darabokat, igazándiból összes is rakom, meg már meg is rajzolhatnám, szóval lehet magamnak kéne ezt is megcsinálni, és csak kifizetem úgy poénból neki az árát megint :DDD Agyhalál ami itthon van.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák