Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cbmfan

    senior tag

    többfelvonásos teleregény következik. minden csak a képzelet szüleménye, kitalált karakterek, ha valaki magára ismer az csak a véletlen műve :D

    04.05. 13:55

    forgalom nem vészes, öt perccel ezelőtt bejön egy ideggyenge. ránézésre 40+ "férfi".

    - üdv, miben segíthetek?
    - itt vettem ezt a kártyaolvasót, és nem jó. (köszönés luxus)
    - és mi lenne a probléma?
    - túl kicsi.
    - kicsi? milyen értelemben?
    - beraktam gépbe (3.5ös helyre rakható cucc), és egy két milliméteres rés van a kártyaolvasó és az előlap között.
    - a kártyaolvasó rendben működik?
    - igen.
    - nos, ez nem garanciális probléma, mint ahogy említette az elöbb, az eszköz működik.
    - de akkorse jó ez nekem!
    - esetleg ajánlhatok egy másik számítógép házat, aminél nincs rés?
    - nem kell! és kirohan a boltból.

    mivelhogy az ajtó nyitva volt, tisztán lehetett hallani, ahogy az utcán üvöltve anyázik... inkább kirakom az "ebédszünet" táblát, és hozok valami kínait.

    még aznap, 15:40

    emberünk visszajött, hozta a "hozzáértő" fiát. max. 15 éves vérpistike kategória.

    - üdv ismét!
    - hoztam fiamat is, ő ért hozzá! (köszönés ismét elmaradt természetesen)
    - igen?
    - srác: ööö... apám szerint ez rossz.
    - ő az elöbb azt állította, hogy tökéletesen működik.
    - nemtom, apám csak azt mondta, hogy rossz.
    - apja: de rossz! túl kicsi!
    - mint mondtam, ez nem garanciális probléma. de ha bármi problémája lenne, maximum át tudom venni bevizsgálásra. szeretné, hogy teszteljem?
    - ööö...
    - rendben. (visszacsomagoltam, visszaraktam pultra. csóri srác nem kicsit vörösödött.)
    öreg lekapja pultról kártyaolvasót, ráordít gyerekre, hogy "gyerünk innét!" és kiviharzik megint. srác suttogva elköszön, rohan apja után.

    azért kicsit megsajnáltam, hogy ilyen elmebeteg apával van megáldva... ha az első két nap ilyen, mi jöhet még a héten?

    (szerk: legalább a "cilisz cipösz cilke" és a "toászoszisz" jó volt...)

    04.19.

    telefon.

    - tessék, xy számtechüzlet, szervíz. (külön vonal. ujjé!)
    - megint én vagyok!
    - bocsánat, de ki is pontosabban?
    - hát én! a kártyaolvasós!
    - ja igen, már emlékszem. sikerült értesíteni a fogyasztóvédelmet?
    - igen! értesítettek, hogy vizsgálják az ügyet! ezt jól megszívta! biip biip biip...

    érzem, hogy ez folytatásos teleregény lesz... egyáltalán kellene valami értesítőt kapnom erről?

    05. 09.

    telefon:

    - tessék, xy számtechüzlet.
    - héló! én vagyok a kártyaolvasós!
    - (de örülök neked...) üdv, már rég hallottam önről... van valami jó híre? (cinizmus\ON)
    - igen! kivizsgálták az ügyet! azt mondták, hogy intézkednek!
    - örülök neki. valami egyéb?
    - bipbipbip...

    na mi van, nem erre számított?

    05. 10.

    fejlemény van kártyaolvasó témában!

    hívott valami Mária, hogy nem vagyok hajlandó átvenni a hibás terméket. felvilágosítottam, hogy az a problémája, hogy két milliméteres rés van a kártyaolvasó és a háza előlapja között, az olvasó tökéletesen működik. ezt valahogy kifelejtette a leveléből... a hölgy szó szerint kiröhögte az illetőt, valamikor kijön a jegyzőkönyvet felvenni, továbbítja embernek. ebből sem lesz semmi.

    05. 11.

    kártyaolvasó téma - hepiend (?) :D

    Fogyvéd Mária 2 óra körül jött, egy 30+ faszival.

    mondta a tényállást, hogy bejelentést kaptak egy vevőtől arról, hogy nem vagyunk hajlandóak garanciáztatni a hibás cuccot, és igaz-e, amit az előző beszélgetésünkkor mondtam. elmeséltem a teljes sztorit újra, alig bírta visszatartani a röhögést. hozta a levél másolatát, amit kapott. lehúz engem és a boltot a sárga földig, hogy nem voltam hajlandó segíteni a problémáján, nem vettem át a hibás terméket, az árát sem fizettem vissza. pedig hibás volt! állítólag fogyvédnél is kipróbálták, természetesen tökéletesen működött. arról egy szót sem ír, hogy rés lenne háza előlapja és a cucc között. komplett sztori jegyzőkönyvezve lett.

    itt voltak zárásig. mutattam nekik topikot, közösen röhögtünk sztorikon, ő is mesélt pár elég érdekeset. zárnám be boltot, erre mondja, hogy neki négykor lejárt a munkaideje, de szívesebben volt itt, mint az irodában :D privát számát megadta, ha bármi gond lenne, hívjam nyugodtan.

    hívtam főnököt, elmeséltem, hogy mi volt itt, elsőre nem akarta elhinni :D előbb volt itt, elolvasta jegyzőkönyv másolatát, arcán totál döbbenet, és csak ennyit mondott: "b*zd meg, hihetetlen vagy..." ugyanis jártak már párszor nála, és be akarták fenyíteni pár piszlicsáré dolog miatt.

    ennyi :D

    Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

Új hozzászólás Aktív témák