Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • decoati

    aktív tag

    válasz #53876480 #28 üzenetére

    Tök őszintén, tényleg nem. 5 éve most először léptem be ide a fórumba, mert úgy gondoltam, értelmes emberekkel, releváns dolgokról tudok beszélgetni. 46 vagyok, tökéletesen leszarom hogy ki tart okosnak vagy ki nem, pláne ha azok vadidegenek. SirRasor nem "leírta, amit tud, és jelezte, hogy nem tud mindent", hanem az igencsak kérdőjeles véleményét adta elő tényként, és mikor jeleztem, hogy nem kellene túlozni, megpróbált leugatni (mindezt úgy, hogy nyilvánvalóvá vált: nem értelmezte, sőt, végig sem olvasta az általam leírtakat). Ha szerinted ez a valós intelligencia jele, akkor nem ugyanazt értjük a fogalom alatt.
    Hw failure analyst vagyok egy multi méréstechnikai cégnél, triggerel a bullshit, bocsánatot kérek érte.
    Az van ezzel a sportóra-sztorival, hogy az ember előbb-utóbb kinő ebből a "nézd anya, tudok biciglizni!", "Nézd anya, megméri a pulzusomat!" szinvonalból, ha eléggé komolyan foglalkozik vele. Ez az óra ennek a két világnak a határán áll, de mi jelenleg a határ két oldalán vagyunk. Így számodra tényleg lehet irreleváns, érthetetlen, fölösleges, élettől elrugaszkodott amit írtam, de ha egyszer eljutsz odáig, hogy nem mindegy mikor, mennyit, és milyen minőségben edzel, érdekelni kezd hogy egyáltalán mit mutat a mutató (ember az, vagy állat?), milyen anyagcsere-folyamatok zajlanak benned különböző terhelés hatására, milyen markerek vannak ezek követésére, és hogyan segíthet neked a technika abban, hogy optimalizáld az edzésmunkát, na majd akkor olvasd vissza a hozzászólásom, és döntsd el, mennyire értéktelen.
    Vagy ne, végülis nekem mindegy. :)

    család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

Új hozzászólás Aktív témák