Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz pappfer #1856 üzenetére

    Szia!

    Én Huawei Watch GT2 órát cseréltem az LTE-s WA2-re. Előtte volt "sima" GT-m, azelőtt meg sima Huawei Watch (vagy mi is volt a neve). Szerettem őket, de szerettem volna egy LTE képest verziót kirpróbálni. (Még az okosórák hőskorában voltam szamszungjaim is, köztük az első SIM kártyás Samsung is (már a nevére nem emlékszem, frankó hajlított kijelzője volt, szögteles forma, szerettem).

    Az aksira én is fel voltam készülve, de az nem gondoltam, hogy a Huawei Health alkalmazás mennyivel komfortosabb a Samu megoldásához képest. Ez a rész nekem is hiányzik. Most még azzal is barátkoznom kell, hogy a Huawei mérlegem csak a saját app-al megy, a Samsung órám meg az övével. Ez ugye korábban (Huawei óra + mérleg) egy alkalmazásban működött szépen, az adatokat fel is használta.

    Kár, hogy nincs valami platform-jellegű alkalmazás, amihez különböző okos eszköz gyártók cuccait lehetne csatlakoztatni.

    Üdv. Balázs

    (Érdemes ismerkedni a leírással is, igaz az magáról a Samsung Health alkalmazásról nem ír érdemit)

    [ Szerkesztve ]

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Új hozzászólás Aktív témák